Školní metodik prevence: Mgr. Jana Daničková

488 880 816, 736 779 600

jana.danickova@zslucany.cz

Konzultační hodiny:

pátek 7:00 - 7:45 (po telefonické dohodě)

Náplň práce školního metodika prevence:

• Realizace a koordinace aktivit zaměřených na prevenci záškoláctví, závislostí, agresivity a dalšího rizikového chování.

• Tvorba a realizace minimálního preventivního programu.

• Poskytování přímé pomoci žákům a jejich rodičům při projevech sociálně patologických jevů, aktivní spolupráce s rodinou v případě krizové intervence.
  • Koordinace spolupráce školy s Policií ČR, OSPOD, krizovými centry a dalšími odborníky.

• Koordinace vzdělávání ostatních pedagogů.

• Zajišťování vzdělávacích aktivit pro žáky.

• Poskytování informačních a metodických materiálů.

NENECH TO BÝT!

Ubližuje někdo tobě nebo tvým spolužákům, vašim dětem? Upozorněte na to anonymně a rychle skrz odkaz www.nntb.cz/s/14c2f5e.

Projekt „Nenech to být“ nyní funguje jako anonymní online schránka důvěry na naší škole mezi žáky, rodiči a učiteli.

MOBILNÍ APLIKACE

Děti i rodiče mohou kromě webové stránky www.nntb.cz odesílat nahlášení i z přidružené mobilní aplikace, která je zdarma ke stažení na Google Play či App store.