Informace k zápisu - možnosti

Zápis pro školní rok 2020/2021

Možnosti zápisu: první tři možnosti jsou distanční a musí být provedeny tak, abychom je obdrželi nejpozději 14. 4. 2020. Poslední možnost je osobní návštěva - vymezíme Váš čas individuálně, aby nedocházelo ke koncentraci osob. Proto Vás žádáme o dodržování vymezeného času. Půjde pouze o formální zápis a celá záležitost by mohla být hotova do několika minut. Vynecháme rodiče, kteří využijí možnosti distančního zápisu a budeme to vědět včas.

1. Do datové schránky školy
    ID školní datové schránky
    cbxmpiw
  2. E-mailem s uznávaným elektronickým podpisem
    Nelze jen poslat prostý email! Je možné, že si někdo z rodičů zřídil elektronický podpis a vyplněné dokumenty níže podepíše elektronicky.
  3. Poštou
    Doporučujeme včas a doporučeně.
  4. Osobní podání
    V případě osobního podání žádosti zákonným zástupcem dítěte je nezbytné organizovat příjem žádostí tak, aby nedošlo k vyšší koncentraci a pohybu osob v prostorách školy. Termín pro naši školu je 14. 4. 2020.

Dokumenty k zápisu:

Původní pozvánka

Dotazník pro rodiče žáka 1. ročníku

Žádost o přijetí dítěte do 1. ročníku

Žádost o odklad povinné školní docházky

Prosíme rodiče žáků, kteří se rozhodnou své děti přihlásit do jiné spádové školy, o informování. Rodiče, kteří zvažují odklad svého dítěte žádáme, o informování školy a postupu uvedeného na webových stránkách v podsložce Zápis do 1. třídy.

Kontakt: skola@zslucany.cz, +420 724 341 203

Děkujeme za spolupráci.                                                Mgr. Martin Würz

Správce Webu, 24. 3. 2020 Zobrazit méně

Ošetřovné nová informace