Vybírání učebnic 9. třída

Správce Webu, 14. 4. 2020 Zobrazit více

Ošetřovné pro rodiče OSVČ

Vážené rodiče OSVČ,

zasílám pro Vaši informaci - od dnešního dne, tj. 1.4.2020 byl spuštěn „inteligentní elektronický formulář“ pro vyřizování „ošetřovného“ OSVČ. Je zde popis postupu uplatnění „ošetřovného“ zároveň s proklikem na formulář https://www.mpo.cz/cz/rozcestnik/pro-media/tiskove-zpravy/vyrizovani-_osetrovneho_-osvc-se-mpo-snazi-maximalne-usnadnit-i-s-pomoci-inteligentniho-formulare--253780/ .

K této žádosti se dokládá příloha Potvrzení o uzavření školského zařízení. Tyto doklady máme předpřipraveny - pouze je doplníme údaji od Vás. Potvrzení lze vyzdvihnout osobně ve škole nebo zaslat elektronicky naskenované.

Kontakt: +420 774 941 058, ivana.kodejsova@zslucany.cz

Mgr. Martin Würz