Provoz školy od 3. 5. 2021.

Ing. Táňa Vránková, 30. 4. 2021 Zobrazit více

Balení obědů při distanční výuce

Ing. Táňa Vránková, 23. 4. 2021 Zobrazit více

Povinné testování žáků

Vážení rodiče,

v pondělí se vrátí část dětí do lavic. Podmínkou je pravidelné testování žáků i pedagogů.

V naší škole se bude testovat pravidelně v PONDĚLÍ a ve STŘEDU. V tyto dny nebude možno ráno navštěvovat družinu (odpoledne bude chod družiny zajištěn). Škola bude pro žáky otevřena od 7.45. Děti se urychleně přesunou do své třídy, 5. třída bude rozdělena na dvě skupiny podle dělení na jazyky (S. Martinková - 5. třída, L. Lanková - učebna Vv), kde bude připraven pedagogický dozor s nachystanými testovacími sadami. Testování bude probíhat od 8.00.

V případě, že Vaše dítě absolvovalo z důvodu onemocnění COCID 19 izolaci minimálně v rozsahu podle platného mimořádného opatření MZ a zároveň neuplynulo více než 90 dnů od prvního pozitivního RT-PCR testu, nemusí být testováno. Tuto skutečnost musí osoba prokazatelně doložit (potvrzení od lékaře, lékařská zpráva, zpráva z laboratoře v listinné či elektronické podobě).

Podrobnosti a odpovědi na Vaše otázky najdete v následujícím letáku.

leták pro rodiče (545.39 kB)

Pokud bude test některého z dětí pozitivní, musíme se řídit následujícími pokyny.

co dělat v případě pozitivního testu (863.53 kB)

Věřím a doufám, že vše proběhne bez problémů a už se všichni na Vaše děti těšíme.

Mgr. Ivana Kodejšová, 8. 4. 2021 Zobrazit méně

Informace k otevření školy