Základní škola Lučany nad Nisou
Základní škola Lučany nad Nisou
Základní škola Lučany nad Nisou

S čím vám můžeme pomoci?

Základní škola Lučany nad Nisou
rozšířené vyhledávání

Masopust ve III. třídě

1

Karneval

Středu 1. března jsme si s dětmi zpříjemnili oslavou masopustu. V úvodu dne jsme se seznámili se základními informacemi a tradicemi, jenž se masopustu týkají. Poté jsme si "vytvořili" typický masopustní pokrm - koláče a jitrnice, které však nebyly určeny k snědku. :-) Posléze následovala příprava toustů se šunkou a sýrem či brainstorming v podobě vymýšlení karnevalových kostýmu pro pohádkové postavy pejska a kočičky. Závěrem nechyběly ani postřehové hry, hádanky nebo hry na rozvoj fantazie a paměti. 

123445678

Datum vložení: 3. 3. 2023 22:53
Datum poslední aktualizace: 4. 3. 2023 9:36
Autor: Mgr. Buiánková Tereza