McDonald´s Cup v kopané pro žáky 1. - 5. třídy

Jedná se o celorepublikovou akci pro kategorie žáků 1.-3. třídy a 4.-5. třídy. Nejdříve probíhá základní (okrskové) kolo, z kterého postupuje jen vítěz do okresního finále. Dále vítěz okresního finále postupuje do krajského finále a potom vítěz kraje se utká v celorepublikovém finále.

V loňském roce 2015 jsme se jako škola soutěže nezúčastnili.

Dne 14.5. 2014 se vybraní žáci 4. a 5. ročníku zúčastnili základního kola, které se uskutečnilo na fotbalovém hřišti v Železném Brodu. První zápas jsme sehráli se ZŠ Školní Železný Brod a prohráli jsme 0:2. Druhý zápas jsme hráli se ZŠ Pěnčín, který jsme jasně prohráli 10:1. K poslednímu zápasu jsme nastoupili proti ZŠ Malá Skála a po vyrovnanám utkáni jsme těsně podlehli 3:4. Vítěz ZŠ Pěnčín postupuje do okresního finále.

Pořadí: 1. ZŠ Pěnčín, 2. ZŠ Školní Železný Brod, 3. ZŠ Malá Skála, 4. ZŠ Lučany nad

Nisou

Dne 20.5.2014 se vybraní žáci 1. - 3. ročníku zúčastnili základního kola, které se uskutečnili na fotbalovém hřišti v Zásadě. První zápas jsme hráli se ZŠ Masarykova Zásada a podlehli jsme 1:8. Druhý zápas jsme sehráli se ZŠ Velké Hamry a prohráli jsme 0:8. Vítěz ZŠ Masarykova Zásada postupuje do okresního finále.

Pořadí: 1. ZŠ Masarykova Zásada, 2. ZŠ Velké Hamry, 3. ZŠ Lučany nad Nisou

Dne 14.5.2013 se vybraní žáci ze 3. - 5. třídy zúčastnili základního kola McDonald´s Cupu v kopané. Pořadatelem byla ZŠ Pasířská v Jablonci nad Nisou. První zápas jsme prohráli se ZŠ Pasířská 0:6, druhý zápas se ZŠ 5.května 0:2, třetí zápas jsme remizovali se ZŠ Zásada 2:2 a poslední zápas se ZŠ Rychnov byl vyrovnaný, ale těsně jsme prohráli  0:1. Vítěz ZŠ Pasířská postupuje do okresního finále.

Pořadí: 1. ZŠ Pasířská, 2. ZŠ 5.května, 3. ZŠ Rychnov, 4. ZŠ Zásada, 5. ZŠ Lučany nad Nisou.

Dne 20.5.2013 se vybraní žáci z 1. - 3. třídy zúčastnili základního kola McDonald´s Cupu v kopané. Pořadatelem byla ZŠ Školní v Železném Brodu, která nás uvítala na fotbalovém hřišti s umělou trávou. První zápas jsme prohráli se ZŠ Pivovarská 0:6. Druhý zápas jsme urputně bojovali se ZŠ Pelechovská, Železný Brod a rozešli jsme se smírně remízou 0:0. Poslední třetí zápas jsme vybojovali vítězství 2:1 nad ZŠ Školní. Vítěz ZŠ Pivovarská postupuje do okresního finále.

Pořadí: 1. ZŠ Pivovarská, 2. ZŠ Pelechovská, 3. ZŠ Lučany nad Nisou, 4. ZŠ Školní.