Navigace

Obsah

Soutěž na škole zastřešují - Mgr. Markéta Augustiňáková

       Jedná se o nepostupové školní kolo, kde si děti vyzkouší běh v terénu na čas. Původní místo konání byl areál na Krojčenku. Jeho nevýhodou bylo značné převýšení pro starší ročníky a naopak velmi rovinatá trať pro I. stupeň. Nyní posledních pár let využíváme trasy v blízkosti vysílače, které nabízí mírné stoupání, překonávání vodních překážek. Nevýhodou je zde nulové zázemí a špatná dostupnost pro zavezení občerstvení po závodě. Na startu nižších ročníků se objevují i rodiče, kteří výborně povzbuzují.

Výsledky:

Přeborník školy v přespolním běhu 2019 ke stažení zde

Přeborník školy v přespolním běhu 2018 ke stažení zde

Přeborník školy v přespolním běhu 2017 ke stažení zde

Přeborník školy v přespolním běhu 2016 ke stažení zde

Přeborník školy v přespolním běhu 2015

Přeborník školy v přespolním běhu 2014  zde ke stažení

Přeborník školy v přespolním běhu 2012

Přeborník školy v přespolním běhu 2011

Přeborník školy v přespolním běhu 2010

Přeborník školy v přěspolním běhu 2013

 

Výsledky přeborníka školy v přespolním běhu

dne 27.9.2013

Místo: les v blízkosti vysílače Krojčenk

Počasí: slunečno, chladno

Celková účast: 86 žáků

Pomocníci: Jan-Maxmilián Pauly, Dominik Procházka, Ondřej Duňka, Lukáš  

                  Bergmann, Kateřina Vandrovcová, Jan Duňka, Tomáš Dráb

 

 

I. stupeň - trať 1080 m

 

1. ročník

dívky

pořadí  jméno, příjmení čas
1. Nikol Kučerová 6:26
2. Marie Vlčková 7:24
3. Vanesa Novotná 7:31
4. Jana Jankajová 7:36
5. Lucie Polcarová 7:38
6. Lucie Pospíšilová 7:57
7. Simona Pavličková 8:03
8. Eliška Heřmánková 9:30

chlapci

pořadí jméno, příjmení čas
1. Dominik Hanuš 5:36
2. Daniel Vítek 5:50
3. Ondřej Lukeš 9:08
4. Daniel Ullmann 9:27
5. Štěpán Štejnar 10:03
6. Kryštof Petržílek nedokončil

 

2. ročník

dívky

pořadí jméno, příjmení čas
1. Karolína Kozáková 5:54
2. Denisa Drešerová 6:07
3. Eliška Langová 6:23
4. Karolína Matúšová 7:26
5. Eliška Titěrová 7:39
6. Veronika Bílá 8:45
7. Alena Linhartová 9:43

chlapci

pořadí jméno, příjmení čas
1. Šimon Šruma 5:42
2. Richard Havel 5:42,5
3. Ondřej Sejkora 6:33
4. Adam Cesar 6:55
5. Lukáš Vosátka 6:57
6. Petr Fliťar 7:23
7. Pavel Jankaj 7:27
8. Antonín Krejčík 10:08

 

3. ročník

dívky

pořadí jméno, příjmení čas
1. Martina Peroutková 5:30
2. Šárka Zoubková 5:58
3. Karolína Štrynclová 6:28

chlapci

pořadí jméno, příjmení čas
1. Aleš Dvořáček 5:24
2. Aleš Scholze 5:36
3. Roman Dostál 5:39
4. Petr Badal 5:48
5. Libor Jäger 5:56
6. Kryštof Janda 6:13
7. Radek Ryml 6:17
8. Jiří Peroutka 7:02
9. Martin Jantsch 9:11

 

4. ročník

dívky

pořadí jméno, příjmení čas
1. Valerie Wolfová 5:55
2. Sára Břicháčková 5:57
3. Dita Stöckelová 6:43

chlapci

pořadí jméno, příjmení čas
1. Jan Řičica 5:16
2. Petr Kouřil 5:33
3. Vojtěch Stollin 5:48
4. Matěj Šruma 6:10
5. Vojtěch Zatloukal 6:15
6. Jan Maňák 6:21
7. Jaromír Habr 6:36
8. Petr Jankaj 6:50

 

5. ročník

dívky

pořadí jméno, příjmení čas
1. Klára Mašínová 5:27
2. Alžběta Langová 5:47
3. Nikola Kosinová 6:23
4. Barbora Vlčková 6:34
5. Tereza Novotná 6:39
6. Karolína Zvěřinová 6:54
7. Petra Jankajová 9:36

chlapci

pořadí jméno, příjmení čas
1. Adam Kučera 4:53
1. Kevin Rádl 4:53
3. Ondřej Ryml 6:14
4. Miloš Ostrý 6:16
5. Štěpán Mokrý 6:38

 

II. stupeň - trať 2360 m

6. ročník

dívky

pořadí jméno, příjmení čas
1. Jaroslava Trytková 16:15

chlapci

pořadí jméno, příjmení čas
1. Ondřej Haltuf 13:01
2. Pavel Titěra 15:14
3. David Scholze 16:29
4. Michal Sekyra 17:56
5. Ludovit Ščerba 21:43

 

7. ročník

dívky

pořadí jméno, příjmení čas
1. Martina Habrová 14:04
2. Eliška Řežábková 16:12

chlapci

pořadí jméno, příjmení čas
1. Michal Kučera 12:29
2. Josef Kurej 14:08
3. Lukáš Šindelář 16:32
4. Miroslav Tesař 16:34
5. Bohdan Symkanyč 21:55

 

8. ročník

dívky

pořadí jméno, příjmení čas
1. Markéta Mokrá 18:31

chlapci

pořadí jméno, příjmení čas
1. Martin Verner 15:12
  Denis Szewczyk nedokončil

 

9. ročník

dívky

pořadí jméno, příjmení čas
1. Pavla Kůrová 15:46
2. Kateřina Černá 18:31

chlapci

pořadí jméno, příjmení čas
1. Ondřej Duňka 11:10
1. Filip Haltuf 11:10
3. Jan - Maxmilián Pauly 12:35
4. Dominik Bělohlávek 12:58

 

Občerstvení po závodě: čaj, perník                         paní kuchařky

Pořadatelé: Romana Kalenská, Jana Chladová, Romana Bornová, Gabriela Mravcová,

                  Eva Vávrová, Sylva Martinková, Pavel Reinhardt, Táťána Vránková, Petr Janda

                                                                                         

                                                                                                 vypracoval: Petr Janda