Navigace

Obsah

Velikonoční laťka

Jedná se o školní závody ve skoku vysokém, které probíhají v naší sokolovně.

Výsledky Májové laťky ke stažení zde

Májová laťka 2017 zde ke stažení

Velikonoční laťka 2016 zde ke stažení

Velikonoční laťka 2015 zde ke stažení

Velikonoční laťka 2014 zde ke stažení

Velikonoční laťka 2013:

Velikonoční laťka 27.3.2013

1. třída

dívky

místo příjmení, jméno  výška (cm)
1. Titěrová Eliška 70
2. Bílá Veronika 70
3. Linhartová Alena 65
3. Matúšová Karolína 65
5. Drešerová Denisa 65
5. Petráchová Valentýna 65
7. Beerová Nicol 65
8. Kozáková Karolína 60
9. Langová Eliška 60

chlapci

místo příjmení, jméno výška (cm)
1. Vosátka Lukáš 75
2. Havel Richard 75
2. Vedral Ondřej 75
4. Šruma Šimon 70
5. Krejčí Antonín 65
6. Čonka Pavel 65
7. Polívka Petr 65
8. Cesar Adam 60
8. Řičica Matěj 60
8. Sejkora Ondřej 60
11. Fliťar Petr 60

 

2. třída

dívky

místo příjmení, jméno výška (cm)
1. Zoubková Šárka 75
2. Isajeva Olga 75
3. Peroutková Martina 70
3. Součková Natálie 70
5. Štrynclová Karolína 65

chlapci

místo příjmení, jméno výška (cm)
1. Jäger Libor 75
2. Ryml Radek 75
3. Dvořáček Aleš 75
4. Janda Kryštof 65
5. Jantsch Martin 55

 

3. třída

dívky

místo příjmení, jméno výška (cm)
1. Wolfová Valerie 90
2. Břicháčková Sára 85
3. Horáčková Agáta 75
3. Stöckelová Dita 75

chlapci

místo příjmení, jméno výška (cm)
1. Kouřil Petr 100
2. Badal Petr 95
3. Jankaj Petr 90
4. Šruma Matěj 90
5. Maňák Jan 85
6. Zatloukal Vojtěch 85
7. Řičica Jan 80
8. Řezníček David 80
9. Habr Jaromír 75

 

4. třída

dívky

místo příjmení, jméno výška (cm)
1. Jägerová Valentýna 95
1. Novotná Tereza 95
3. Cibulková Veronika 85

chlapci

místo příjmení, jméno výška (cm)
1. Horyna Matěj 100
2. Mokrý Štěpán 100
3. Kučera Adam 90
3. Ryml Ondřej 90
5. Ostrý Miloš 75

 

5. třída

dívky

místo příjmení, jméno výška (cm)
1. Štočková Jana 110
2. Vandrovcová Kateřina 100
3. Ivaničová Natálie 90
4. Trytková Jaroslava 80

chlapci

místo příjmení, jméno výška (cm)
1. Vedral Matěj 115
2. Bergmann Lukáš 110
3. Titěra Pavel 105
4. Duňka Jan 85

 

6. - 7. třída

dívky

místo příjmení, jméno výška (cm)
1. Řežábková Eliška 100
2. Mokrá Markéta 90

chlapci

místo příjmení, jméno výška (cm)
1. Bílý David 130
2. Kocourek Tomáš 125
3. Tichý Adam 115
4. Kubišta Filip 115
5. Tichý Jakub 105
6. Kučera Michal 100
6. Symkanyč Bohdan 100
6. Šindelář Lukáš 100
6. Tesař Miroslav 100
10. Kurej Josef 0

 

8. - 9. třída

dívky

místo příjmení, jméno výška (cm)
1. Sankotová Kateřina 115
2. Kůrová Pavla 105
3. Blešová Anna 80
3. Zajíčková Alexandra 80

chlapci

místo příjmení, jméno výška (cm)
1. Bergmann Petr 145
2. Choutka Radek Leon 140
3. Procházka Dominik 135
4. Pauly Jan - Maxmilián 135
5. Duňka Ondřej 125
6. Bělohlávek Dominik 120
7. Kodejš Lubomír 115
8. Dráb Tomáš 105

                                                                                          vypracoval: Petr Janda