Navigace

Obsah

Matematický klokan

        Mezinárodní soutěž Matematický klokan vznikla přibližně v roce 1980 v Austrálii a od roku 1991 se rozšířila do zemí Evropy. Dnes se již této soutěže účastní na dva a tři čtvrtě milionu soutěžících ze 30 zemí našeho kontinentu.

        Soutěžící jsou podle věku rozděleni do 6 kategorií: Cvrček (2.-3. třída ZŠ), Klokánek (4.-5. třída ZŠ), Benjamín (6.-7. třída ZŠ), Kadet (8.-9. třída ZŠ), Junior (1.-2. ročník SŠ) a Student (3.-4. ročník SŠ).

 

Nejúspěšnější řešitelé školního kola 2016

 KATEGORIE CVRČEK

JMÉNO TŘÍDA BODY
Tereza Klausová II. 53
Martin Štryncl II. 53
Radka Dvořáčková III. 40
CELKEM 35 ŽÁKŮ    

 

KATEGORIE KLOKÁNEK

JMÉNO TŘÍDA BODY
Dominika Vaňátková V. 64
Karolína Matúšová IV. 55
Aleš Dvořáček V. 50
CELKEM 22 ŽÁKŮ    

 

KATEGORIE BENJAMÍN

JMÉNO TŘÍDA BODY
Veronika Cibulková VII. 63
Barbora Vlčková VII. 63
Matěj Šruma VI. 58
CELKEM 26 ŽÁKŮ    

 

KATEGORIE KADET

JMÉNO TŘÍDA BODY
Lukáš Šindelář IX. 50
Jan Duňka VIII. 46
Carlos Lukačovič VIII. 45
CELKEM 17 ŽÁKŮ    

 

Všem účastníkům soutěže gratulujeme k dosaženým výsledkům.

 

 

 

 

Nejúspěšnější řešitelé školního kola 2015

 KATEGORIE CVRČEK

JMÉNO TŘÍDA BODY
Karolína Kozáková III. 51
Ondřej Sejkora III. 48
Richard Havel III. 41
     

 

KATEGORIE KLOKÁNEK

JMÉNO TŘÍDA BODY
Matěj Šruma V. 76
Šárka Zoubková IV. 73
Dominika Vaňátková IV. 59

 

KATEGORIE BENJAMÍN

JMÉNO TŘÍDA BODY
Fabien Petáček VI. 57
Karolína Zvěřinová VI. 50
Ondřej Haltuf VII. 46

 

KATEGORIE KADET

JMÉNO TŘÍDA BODY
Tomáš Kocourek IX. 46
Adam Tichý VIII. 39
Martina Habrová VIII. 37
     

Letošního ročníku se zúčastnilo v naší škole celkem 95 žáků.

Všem účastníkům soutěže gratulujeme k dosaženým výsledkům.

Ing. T. Vránková, Mgr. I. Kodejšová

Nejúspěšnější řešitelé školního kola 2014

 KATEGORIE CVRČEK

JMÉNO TŘÍDA BODY
Šárka Zoubková III. 70
Dominika Nováková III. 58
Kryštof Janda III. 49

 

KATEGORIE KLOKÁNEK

JMÉNO TŘÍDA BODY
Klára Mašínová V. 83
Barbora Vlčková V. 82
Matěj Šruma IV. 77

 

KATEGORIE BENJAMÍN

JMÉNO TŘÍDA BODY
Ondřej Haltuf VI. 56
Josef Kurej VII. 53
Martin Formánek VI. 51

 

KATEGORIE KADET

JMÉNO TŘÍDA BODY
Filip Haltuf IX. 65
Dominik Procházka IX. 56
Darina Pietschmannová IX. 52
Dominik Paldus VIII. 52

Letošního ročníku se zúčastnilo v naší škole celkem 84 žáků.

Všem účastníkům soutěže gratulujeme k dosaženým výsledkům.

Ing. T. Vránková, Mgr. I. Kodejšová

 

Nejúspěšnější řešitelé školního kola 2013

KATEGORIE CVRČEK

JMÉNO TŘÍDA BODY
Matěj Šruma III. 73
Vojtěch Stollin III. 62
Dita Stockelová III. 62
Vojtěch Zatloukal III. 62
Roman Dostál II. 62
David Řezníček III. 61

 

KATEGORIE KLOKÁNEK

JMÉNO TŘÍDA BODY
Veronika Cibulková IV. 81
Adam Kučera IV. 81
Miloš Ostrý IV. 65
Jana Štočková V. 63

 

KATEGORIE BENJAMÍN

JMÉNO TŘÍDA BODY
Petra Kršková VII. 44
Matěj Funk VII. 40
Tomáš Kocourek VII. 38

 

KATEGORIE KADET

JMÉNO TŘÍDA BODY
Dominik Procházka VIII. 55
Kateřina Černá VIII. 50
Lubomír Kodejš IX. 50
Darina Pietschmannová VIII. 49

Letošního ročníku se zúčastnilo v naší škole celkem 73 žáků.

Všem účastníkům soutěže gratulujeme k dosaženým výsledkům.

Ing. T. Vránková, Mgr. I. Kodejšová