Navigace

Obsah

Výsledky v kategorii Kadet školní rok 2019/2020

Školní kolo proběhlo 16.10.2019 a zúčastnilo se ho 25 žáků z osmého a devátého ročníku.

Pořadí Jméno a příjmení Ročník Body
1. Denisa Drešerová 8. 60
2. Pavel Čonka 8. 46
3. Vojtěch Černý 9. 45
4.  Tereza Košvancová 9. 42
5. Jiří Vrchota 9. 41
6. Aleš Scholze 9. 38
7.  Aleš Dvořáček 9. 37
8.  Richard Havel 8. 35
9.-10. Gabriel Čížek 8. 34
9.-10. David Mariae 8. 34
11.  Roman Dostál 9. 33
12.  Adriana Klozová 9. 32
13. Eliška Titěrová 8. 31
14. Adam Cesar 8. 30
15.-16. Michal Bárta 8. 29
15.-16. Ondřej Sejkora 8. 29
17. Robert Palárec 9. 28
18. Matěj Řičica 8. 27
19.-20. Šimon Šruma 8. 25
19.-20. Dominika Vaňátková 9. 25
21. Veronika Bílá 8. 24
22. Libor Jäger 9. 23
23. Eliška Langová 8. 21
24.-25. Antoník Krejčík 8. 20
24.-25. Daniela Popdjakunyk 8. 20

Výsledky v kategorii Kadet školní rok 2018/2019

Školní kolo proběhlo 10.10.2018 a zúčastnilo se ho 29 žáků z osmého a devátého ročníku.

Pořadí

Jméno a příjmení

Ročník

Body

1.

Vojtěch Stollin

9.

64

2.

Agáta Horáčková

9.

59

3.

Jaromír Habr

9.

53

4.-5.

Kristýna Hoření

9.

50

4.-5.

Matěj Šruma

9.

50

6.

Aleš Dvořáček

8.

48

7.

Petr Kouřil

9.

46

8.

Libor Jäger

8.

44

9.-10.

Kryštof Honců

9.

42

9.-10.

Valérie Wolfová

9.

42

11.-13.

Elias Dysmas Mariae

9.

41

11.-13.

Jan Maňák

9.

41

11.-13.

Evgenia Popdjakunyk

9.

41

14.

Tomáš Janovič

9.

39

15.-16.

Jan Řičica

9.

38

15.-16.

Dominika Vaňátková

8.

38

17.-19.

Hana Borůvková

9.

35

17.-19.

Matěj Korda

9.

35

17.-19.

Vojtěch Zatloukal

9.

35

20.

Jiří Vrchota

8.

34

21.-22.

Sára Břicháčková

9.

33

21.-22.

Kristýna Písečná

9.

33

23.

Robert Palárec

8.

29

24.

Dita Stöckelová

9.

26

25.

Roman Dostál

8.

20

26.

Petr Badal

8.

19

27.

Aleš Scholze

8.

17

28.

Václav Kobera

9.

13

29.

Martina Peroutková

8.

9

 

Výsledky v kategorii Kadet školní rok 2017/2018

Školní kolo proběhlo 11.10.2017 a zúčastnilo se ho 31 žáků z osmého a devátého ročníku.

Pořadí Jméno Ročník Body
1.-2. Kristýna Hoření 8. 64
1.-2. Matěj Šruma 8. 64
3.-4. Fabien Petráček 9. 59
3.-4. Karolína Zvěřinová 9. 59
5. Elias D. Mariae 8. 50
6. Vojtěch Zatloukal 8. 49
7.-8. Dita Stöckelová 8. 48
7.-8. Kristýna Písečná 8. 48
9.  Nikola Kosinová 9. 43
10. Vojtěch Stollin 8. 40
11.-12. Veronika Cibulková 9. 37
11.-12. Jan Maňák 8. 37
13. Miloš Ostrý 9. 36
14.-16. Valentýna Jägerová 9. 35
14.-16. Matěj Korda 8. 35
14.-16.  Barbora Vlčková 9. 35
17.  Agáta Horáčková 8. 34
18. Jan Hájek 9. 33
19. Adam Kučera 9. 31
20. Jaromír Habr 8. 29
21.-22. Kryštof Honců 8. 28
21.-22. Václav Kobera 8. 28
23. Jan Řičica 8. 27
24.-25. Sára Břicháčková 8. 26
24.-25. Tomáš Janovič 8. 26
26.-27. Petr Kouřil 8. 24
26.-27. Štěpán Mokrý 8. 24
28. Martin Kokrment 9. 21
29. Valérie Wolfová 8. 20
30. Tereza Novotná 9. 18
31. Jevgenie Popdjakunyk 8. 14

 

Výsledky v kategorii Kadet školní rok 2016/2017

Školní kolo proběhlo 12.10.2016 a zúčastnilo se ho 20 žáků z osmého a devátého ročníku.

Pořadí  Jméno Ročník Body
1. Fabien Petráček 8. 56
2. Štěpán Mokrý 8. 53
3.-4. Nikola Kosinová 8. 48
3.-4. Adam Kučera 8. 48
5. David Scholze 9. 47
6. Adéla Šulcová 8. 46
7.-9. Jan Duňka 9. 43
7.-9. Michal Sekyra 9. 43
7.-9. Barbora Vlčková 8. 43
10.-12. Veronika Cibulková 8. 41
10.-12. Tereza Novotná 8. 41
10.-12. Miloš Ostrý 8. 41
13.-14. Jan Hájek 8. 40
13.-14. Tomáš Miller 8. 40
15. Martin Kokrment 8. 35
16.-17. Ludovit Ščerba 9. 32
16.-17. Pavel Titěra 9. 32
18. Kateřina Vandrovcová 9. 31
19. Jaroslav Markalous 9. 29
20.  Karolína Zvěřinová 8. 20

Výsledky v kategorii Kadet šk.rok 2013/14

Dne 16.10.2013 proběhlo školní kolo soutěže Přírodovědný klokan. Zúčastnilo se ho 12 žáků z osmého a devátého ročníku.Nejlepším řešitelem se letos stala Kateřina Černá s 55 body.

Pořadí Jméno Ročník Body
1. Kateřina Černá 9. 55
2. Jan Maxmilián Pauly 9. 51
3. Tomáš Kocourek 8. 47
4. Ondřej Duňka 9. 45
5. Pavla Kůrová 9. 41
6. Kateřina Sankotová 9. 39
7. Darina Pietschmannová 9. 36
8. Martin Verner 8. 35
9. Dominik Bělohlávek 9. 31
10.-11. Denis Szewczyk 8. 24
10.-11. Filip Haltuf 9. 24
12. Markéta Mokrá 8. 17

 Výsledky v kategorii Kadet šk.rok 2012/13

Dne 16.10.2012 proběhlo školní kolo soutěže Přírodovědný klokan. Zúčastnilo se ho 18 žáků z 8.a 9. ročníku.

Nejlepším řešitelem se v letošním roce stal Radek Choutka z 8. ročníku, který získal 58 bodů z možných 120. 

Pořadí
Jméno
Ročník
Počet bodů
1.
Radek Leon Choutka
8.
58
2.
Pavla Kůrová
8.
57
3.
Lubomír Kodejš
9.
56
4.
Monika Votočková
9.
51
5.
Darina Pietschmannová
8.
50
6.
Petr Bergmann
9.
49
7.
Alexandra Zajíčková
9.
47
8.
Kateřina Černá
8.
45
9.-10.
Dominik Bělohlávek
8.
41
9.-10.
Dominik Procházka
8.
41
11.
Vlastimil Maňák
9.
39
12.-14.
Kateřina Sankotová
8.
38
12.-14.
Anna Blešová
9.
38
12.-14.
Kateřina Šilhánová
9.
38
15.
Václav Petelík
8.
33
16.
Ondřej Duňka
8.
28
17.
Tomáš Dráb
8.
27
18.
Jan Maxmilián Pauly
8.
26

 

 Soutěž Přírodovědný klokan pořádá Přírodovědecká fakulta Univerzity Palackého v Olomouci ve spolupráci s Pedagogickou fakultou UP v Olomouci. Cílem soutěže je vzbudit zájem žáků o technické a přírodovědné obory.

   K soutěži Přírodovědný klokan vznikly vlastní stránky, které jsou na stránkách Katedry algebry a geometrie PřF UP v Olomouci. Najdete zde informace o soutěži, výsledky minulého ročníku atd. www.kag.upol.cz/prirodovednyklokan

 S. Martinková