Jedním z deseti výherců celorepublikové výtvarné soutěže se stal žák Základní školy v Lučanech nad Nisou.

Základní škola Lučany nad Nisou se v rámci předmětu výtvarná výchova zapojila do soutěže pořádané společností Lidl Česká republika v.o.s. : „Namaluj, co ti chutná“, určené pro děti ve věku 6 – 11 let.

Do soutěže mohly posílat obrázky jak školy, tak i široká veřejnost od 1.1.2019 do 31.1. 2019.

Za naši školu se účastnili žáci 1., 3. a 5. třídy.

Ze všech dětí z České republiky, které do soutěže obrázky zaslaly, byl jako jeden z deseti odbornou porotou vybrán žák 5. třídy Michal Krejčíka stává se tak výhercem rodinného víkendu v aquaparku (Aquapalace Praha nebo Aqualand Moravia).

Jména všech deseti výherců jsou zveřejněna na následující adrese:

Chtěli bychom Michalovi Krejčíkovi touto cestou pogratulovat za celou základní školu v Lučanech nad Nisou a těšíme se, že jeho obrázek brzy uvidíme v reklamě či na billboardech.

Michal Krejčík