Základní škola Lučany nad Nisou
Základní škola Lučany nad Nisou
Základní škola Lučany nad Nisou

S čím vám můžeme pomoci?

Základní škola Lučany nad Nisou
rozšířené vyhledávání

Týdenní plán I. odd. ŠD

TÝDENNÍ PLÁN I. ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ  DRUŽINY OD  30. LEDNA DO 3. ÚNORA 2023

téma: " HARRY POTTER A KÁMEN MUDRCŮ"

pondělí 

  • 06:30 do 7:45 hodin – individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí, přechod do hlavní budovy školy; 
  • (pouze pro prvňáčky) v  8:20 hodin odchod na lučanské nádraží, odjezd vlakem do DinoParku Plaza Liberec v 8:43 hodin; 
  • příjezd do Liberce v 9:17 hodin, tramvají přejezd k DinoParku; cca od 9:45 do 12:30 pobyt v DinoParku Liberec; 
  • v 13:05 odjezd z Liberce do Lučan (příjezd v 13:36 hodin), poté odchod do školní jídelny na oběd; 
  • druháčci a třeťáci půjdou po obědě do školní družiny, kde bude paní učitelka Buriánková;
  • 14:15 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí   

úterý

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - výuku končí všechny třídy, pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod  ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 14:00 -  četba z knihy Harry Potter a Kámen mudrců - kapitola šestá,  výtvarné činnosti - sova (tisk) - dokončení;
  • 14:00 - 15:00 - pobyt venku
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí                                             

středa 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 13:45 - četba z knihy Harry Potter a Kámen mudrců - kapitola šestá (dokončení), výtvarné činnosti - sněhulák z ponožky;   
  • 13:45 - 15:00 - pobyt venku;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

čtvrtek 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - výuku (= den zimních sportů) končí všechny třídy, pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - oběd;
  • 12:30 - 15:00 - přechod ze ŠJ do družiny, pracovní činnosti (jednohubky s rybičkovou pomazánkou), animovaný film Hurá do pravěku;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

pátek - pololetní prázdniny

  • 6:30 – 9:30 hodin – individuální příchod dětí do školní družiny ve VILCE, činnost dle osobního výběru, svačina, příprava na odchod na autobus;
  • 9:30 hodin – odjezd autobusem č. 104 na Horní Maxov, odtud zpět pěšky do Lučan n. N.;
  • 12:00 - 12:20 - oběd ve školní jídelně, předání lyžařů panu Morávkovi, zbytek dětí odchází s paní vychovatelkou Petrou Blažkovou do školní družiny v hlavní budově školy; školní družina je tento den pouze do 15:00 hodin, nelyžaře vyzvedávat v hlavní budově školy.

Mgr. Romana Bornová, vychovatelka ŠD, tel. 725 985 594

 

TÝDENNÍ PLÁN I. ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ  DRUŽINY OD  23. LEDNA DO 27. LEDNA 2023

téma: " HARRY POTTER A KÁMEN MUDRCŮ"

pondělí 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 14:00 - četba z knihy Harry Potter a Kámen mudrců - kapitola čtvrtá (dokončení), výtvarné činnosti - v bouři na ostrově;
  • 14:00 - 15:00 - pobyt venku;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

úterý

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - výuku končí 1. třída, pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - 1. třída - oběd, přechod 1. třídy ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 14:00 -  četba z knihy Harry Potter a Kámen mudrců - kapitola pátá;
  • 12:35 - 13:20 - 2. třída - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 14:00 - 15:00 - pobyt venku
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí                                             

středa 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 13:45 - četba z knihy Harry Potter a Kámen mudrců - kapitola pátá (dokončení), výtvarné činnosti - sova (tisk);   
  • 13:45 - 15:00 - pobyt venku;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

čtvrtek 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - výuku končí 1. třída, pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - 1. třída - oběd;
  • 12:30 - 14:00 - přechod 1. třídy ze ŠJ do družiny, pracovní činnosti (švestkový koláč), četba z knihy Harry Potter a Kámen mudrců - kapitola šestá;   
  • 12:35 - 13:20 - 2. třída - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 14:00 - 15:00 - pobyt venku;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

pátek 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 13:00 - výtvarné činnosti (omalovánky); 
  • 13:00 - 15:00 - pobyt venku;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

Mgr. Romana Bornová, vychovatelka ŠD, tel. 725 985 594

 

TÝDENNÍ PLÁN I. ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ  DRUŽINY OD  16. LEDNA DO 20. LEDNA 2023

téma: " HARRY POTTER A KÁMEN MUDRCŮ"

pondělí 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 14:00 - četba z knihy Harry Potter a Kámen mudrců - kapitola první, výtvarné činnosti - kresba kočky, která čte mapu;
  • 14:00 - 15:00 - pobyt venku;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

úterý

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - výuku končí 1. třída, pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - 1. třída - oběd, přechod 1. třídy ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 14:00 -  četba z knihy Harry Potter a Kámen mudrců - kapitola druhá, pracovní činnosti - papírový had;
  • 12:35 - 13:20 - 2. třída - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 14:00 - 15:00 - pobyt venku
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí                                             

středa 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 13:45 - četba z knihy Harry Potter a Kámen mudrců - kapitola třetí;   
  • 13:45 - 15:00 - pobyt venku;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

čtvrtek 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - výuku končí 1. třída, pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - 1. třída - oběd;
  • 12:30 - 14:00 - přechod 1. třídy ze ŠJ do družiny, pracovní činnosti (pudinkové košíčky); 
  • 12:35 - 13:20 - 2. třída - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 14:00 - 15:00 - pobyt venku;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

pátek 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 13:00 - výtvarné činnosti (omalovánky); 
  • 13:00 - 15:00 - pobyt venku;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

Mgr. Romana Bornová, vychovatelka ŠD, tel. 725 985 594

 

TÝDENNÍ PLÁN I. ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ  DRUŽINY OD  2. LEDNA DO 6. LEDNA 2023

téma: " NOVÝ ROK"

pondělí 

  • 07:00 - 08:30 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 08:30 - 09:30 - svačina, poté odchod do tělocvičny;
  • 09:30 - 11:30 - pobyt v tělocvičně;
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 13:00 - aktivity dle výběru dětí, odchod na autobus č. 04 - směr Horní Maxov;
  • 13:00 - 15:00 - pěší vycházka zpět do Lučan;
  • 15:00 - 15:30 - aktivity dle individuálního výběru dětí

úterý

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - výuku končí 1. třída, pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - 1. třída - oběd, přechod 1. třídy ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 13:20 - 1. třída - výtvarné činnosti (novoročenky);
  • 12:35 - 13:20 - 2. třída - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 13:20 - 14:20 - pobyt venku (školní nebo obecní hříště); 
  • 14:20 - 15:00 - pracovní činnosti (tousty); 
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí                                             

středa 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 13:15 - výtvarné činnosti (kominíček pro štěstí);   
  • 13:15 - 15:00 - pobyt v přírodě;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

čtvrtek 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - výuku končí 1. třída, pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - 1. třída - oběd;
  • 12:30 - 14:00 - přechod 1. třídy ze ŠJ do družiny, stolní deskové a karetní hry
  • 12:35 - 13:10 - 2. třída - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 14:00 - 15:00 -  pobyt venku (školní hřiště); 
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

pátek 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 13:00 - ind. aktivity, odchod na autobus; 
  • 13:00 - 15:00 - výjezd autobusem na Horní Maxov, zpět pěšky;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

Mgr. Romana Bornová, vychovatelka ŠD, tel. 725 985 594

 

TÝDENNÍ PLÁN I. ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ  DRUŽINY OD  18. PROSINCE DO 23. PROSINCE 2022

téma: " VÁNOCE"

pondělí 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 14:00 - jazykové a poznávací činnosti (prosincové zvyky a obyčeje), pracovní činnosti (pečení lineckého cukroví, zdobení perníčků);
  • 14:00 - 15:00 - pobyt venku (bobování);
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

úterý

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - výuku končí 1. třída, pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - 1. třída - oběd, přechod 1. třídy ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 14:00 - 1. třída - výtvarné činnosti (malba slupovacími barvami);
  • 12:35 - 13:20 - 2. třída - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 14:00 - 15:00 - pobyt venku (bobování); 
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí                                             

středa 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 13:15 - pracovní činnosti (vánoční svícen);   
  • 13:15 - 15:00 - pobyt venku (bobování);
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

čtvrtek 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - výuku končí 1. třída, pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - 1. třída - oběd;
  • 12:30 - 13:30 - přechod 1. třídy ze ŠJ do družiny, příprava družina na besídku; 
  • 12:35 - 13:10 - 2. třída - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 13:30 - 14:30 - vánoční besídka (tancování, soutěže);
  • 14:30 - 15:00 - pobyt venku (u ŠD);
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

pátek 

  • školní družina uzavřena (přihlášeni pouze 2 žáci)

Mgr. Romana Bornová, vychovatelka ŠD, tel. 725 985 594

 

TÝDENNÍ PLÁN I. ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ  DRUŽINY OD  12. PROSINCE DO 16. PROSINCE 2022

téma: " VÁNOCE"

pondělí 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 14:00 - jazykové a poznávací činnosti (prosincové zvyky a obyčeje), pracovní činnosti (vánoční krabička);
  • 14:00 - 15:00 - pobyt venku (bobování);
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

úterý

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - výuku končí 1. třída, pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - 1. třída - oběd, přechod 1. třídy ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 14:00 - 1. třída - pracovní činnosti (vánoční stromečky - ozdoby);
  • 12:35 - 13:20 - 2. třída - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 14:00 - 15:00 - pobyt venku (bobování); 
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí                                             

středa 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 13:15 - výtvarné činnosti (papírový andělíček);   
  • 13:15 - 15:00 - pobyt venku (bobování);
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

čtvrtek 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - výuku končí 1. třída, pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - 1. třída - oběd;
  • 12:30 - 13:30 - přechod 1. třídy ze ŠJ do družiny, pracovní činnosti (linecké cukroví); 
  • 12:35 - 13:10 - 2. třída - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 13:30 - 15:00 - pobyt venku (bobování);
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

pátek 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 13:15 - výtvarné činnosti (sobík slupovacími barvami); 
  • 13:15 - 15:00 - pobyt venku (bobování);
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

Mgr. Romana Bornová, vychovatelka ŠD, tel. 725 985 594

 

TÝDENNÍ PLÁN I. ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ  DRUŽINY OD  5. PROSINCE DO 9. PROSINCE 2022

téma: " ČERTI, ANDĚLÉ A MIKULÁŠ"

pondělí 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 14:00 - mikulášská nadílka, jazykové a poznávací činnosti (prosincové zvyky a obyčeje);
  • 14:00 - 15:00 - pobyt venku (školní nebo obecní hříště);
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

úterý

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - výuku končí 1. třída, pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - 1. třída - oběd, přechod 1. třídy ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 14:00 - 1. třída - pracovní činnosti (pečeme perníčky);
  • 12:35 - 13:20 - 2. třída - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 14:00 - 15:00 - pobyt venku (školní nebo obecní hříště); 
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí                                             

středa 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 13:15 - výtvarné činnosti (papírový andělíček);   
  • 13:15 - 15:00 - pobyt v přírodě;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

čtvrtek 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - výuku končí 1. třída, pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - 1. třída - oběd;
  • 12:30 - 13:10 - přechod 1. třídy ze ŠJ do družiny, pracovní činnosti (vafle s nutelou - příprava těsta);  ;
  • 12:35 - 13:10 - 2. třída - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 13:10 - 14:00 - pobyt venku (prostor u ŠD); 
  • 14:00 - 15:00 - pracovní činnosti (vafle s nutelou - pečení);  
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

pátek 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 13:30 - výtvarné činnosti (sobík slupovacími barvami); 
  • 13:30 - 15:00 - pobyt venku (školní nebo obecní hřiště);
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

Mgr. Romana Bornová, vychovatelka ŠD, tel. 725 985 594

 

TÝDENNÍ PLÁN I. ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ  DRUŽINY OD  28. LISTOPADU DO 2. PROSINCE 2022

téma: " ČERTI, ANDĚLÉ A MIKULÁŠ"

pondělí 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 13:30 - výtvarné činnosti (mikulášský průvod - kresba), jazykové a poznávací činnosti (prosincové zvyky a obyčeje);
  • 13:30 - 15:00 - pobyt venku (vycházka);
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

úterý

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - výuku končí 1. třída, pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - 1. třída - oběd, přechod 1. třídy ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 14:00 - 1. třída - pracovní činnosti (čertík v krabičce);
  • 12:35 - 13:20 - 2. třída - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 14:00 - 15:00 - pobyt venku (školní nebo obecní hříště); 
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí                                             

středa 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 13:15 - výtvarné činnosti (čertík slupovacími barvami);   
  • 13:15 - 15:00 - pobyt v přírodě;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

čtvrtek 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - výuku končí 1. třída, pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - 1. třída - oběd;
  • 12:30 - 13:30 - přechod 1. třídy ze ŠJ do družiny, ;
  • 12:35 - 13:10 - 2. třída - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 13:10 - 13:30 - výtvarné činnosti (omalovánky čertíků, andělů a Mikuláše); 
  • 13:30 - 15:00 - pobyt venku (školní nebo obecní hříště);      
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

pátek 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 13:30 - poznávací činnosti ("barborky"), pracovní činnosti (dokončení čertíka v krabičce); 
  • 13:30 - 15:00 - pobyt venku (školní nebo obecní hřiště);
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

Mgr. Romana Bornová, vychovatelka ŠD, tel. 725 985 594

 

TÝDENNÍ PLÁN I. ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ  DRUŽINY OD  21. LISTOPADU DO 25. LISTOPADU 2022

téma: "SKŘÍTCI LISTOVNÍČCI"

pondělí 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 13:30 - výtvarné činnosti (malba akrylovou barvou - hlava skřítka), jazykové a poznávací činnosti (pověsti o skřítcích, proč opadává listí ze stromů);
  • 13:30 - 15:00 - pobyt venku (vycházka);
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

úterý

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - výuku končí 1. třída, pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - 1. třída - oběd, přechod 1. třídy ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 13:20 - 1. třída - pracovní činnosti (podzimní listky - malba na slupovací fólii);
  • 12:35 - 13:20 - 2. třída - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 13:20 - 14:10 - pobyt venku (školní nebo obecní hříště); 
  • 14:10 - 15:00 - pracovní činnosti (strouhané jablíčko s mrkví);
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí                                             

středa 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 13:15 - výtvarné činnosti (podzimní listky - malba na slupovací fólii);   
  • 13:15 - 15:00 - pobyt v přírodě;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

čtvrtek 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - výuku končí 1. třída, pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - 1. třída - oběd;
  • 12:30 - 13:30 - přechod 1. třídy ze ŠJ do družiny, ;
  • 12:35 - 13:10 - 2. třída - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 13:10 - 13:30 - poznávací činnosti (doplňovačky, spojovačky, hledání rozdílů); 
  • 13:30 - 15:00 - pobyt venku (školní nebo obecní hříště);      
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

pátek 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 13:30 - pracovní činnosti (dokončení skřítka Listovníčka); 
  • 13:30 - 15:00 - pobyt venku (školní nebo obecní hřiště);
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

Mgr. Romana Bornová, vychovatelka ŠD, tel. 725 985 594

 

TÝDENNÍ PLÁN I. ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ  DRUŽINY OD  14. LISTOPADU DO 18. LISTOPADU 2022

téma: "DOPRAVNÍ VÝCHOVA"

pondělí 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 13:30 - výtvarné činnosti (omalovánky aut), poznávací činnosti (jak správně přejít ulici, dopravní značky pro chodce);
  • 13:30 - 15:00 - pobyt venku (školní nebo obecní hříště);
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

úterý

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - výuku končí 1. třída, pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - 1. třída - oběd, přechod 1. třídy ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 13:20 - 1. třída - pracovní činnosti (slepované piškoty);
  • 12:35 - 13:20 - 2. třída - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 13:20 - 14:10 - pobyt venku (školní nebo obecní hříště); 
  • 14:10 - 15:00 - pracovní činnosti (slepované piškoty);
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí                                             

středa 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 13:15 - pracovní činnosti (auto z krabiček);   
  • 13:15 - 15:00 - pobyt v přírodě (kvíz - poznej dopravní značky);
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

čtvrtek 

  • státní svátek - školní družina mimo provoz

pátek 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • v 8:43 11:40 - odjezd vlakem z lučanské zastávky v hodin do Liberce;
  • od 10:00 hodin do 12:00 hodin – FUNPARK Babylon; 
  • oběd - ¼ pizzy v blízkém restaurantu;
  • další program (dosud v jednání);
  • návrat v 15:37 hodin vlakem do Lučan;
  • 15:37 - 16:10 - odchod do ŠD, aktivity dle individuálního výběru dětí

Mgr. Romana Bornová, vychovatelka ŠD, tel. 725 985 594

 

TÝDENNÍ PLÁN I. ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ  DRUŽINY OD  7. LISTOPADU DO 11. LISTOPADU 2022

téma: "SVATÝ MARTIN JEDE NA BÍLÉM KONI"

pondělí 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 13:30 - výtvarné činnosti (omalovánky sv. Martina), jazykové a poznávací činnosti (pověsti o sv. Martinovi);
  • 13:30 - 15:00 - pobyt venku (školní nebo obecní hříště);
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

úterý

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - výuku končí 1. třída, pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - 1. třída - oběd, přechod 1. třídy ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 13:20 - 1. třída - pracovní činnosti (perník s jablky);
  • 12:35 - 13:20 - 2. třída - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 13:20 - 14:10 - pobyt venku (školní nebo obecní hříště); 
  • 14:10 - 15:00 - pracovní činnosti (perník s jablky);
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí                                             

středa 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 13:15 - výtvarné činnosti (koník sv. Martina);   
  • 13:15 - 15:00 - pobyt v přírodě (hra "krvavé koleno");
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

čtvrtek 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - výuku končí 1. třída, pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - 1. třída - oběd;
  • 12:30 - 13:30 - přechod 1. třídy ze ŠJ do družiny, ;
  • 12:35 - 13:10 - 2. třída - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 13:10 - 13:30 - poznávací činnosti (doplňovačky, spojovačky, hledání rozdílů); 
  • 13:30 - 15:00 - pobyt venku (školní nebo obecní hříště);      
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

pátek 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 13:30 - pracovní činnosti (kůň); 
  • 13:30 - 15:00 - pobyt venku (školní nebo obecní hřiště);
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

Mgr. Romana Bornová, vychovatelka ŠD, tel. 725 985 594

 

TÝDENNÍ PLÁN I. ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ  DRUŽINY OD  31. ŘÍJNA DO 4. LISTOPADU 2022

téma: "Halloween"

pondělí 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 13:30 - výtvarné činnosti (halloweenské omalovánky), jazykové a poznávací činnosti (pověsti o strašidlech, hledej rozdíly);
  • 13:30 - 15:00 - pobyt venku (školní nebo obecní hříště);
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

úterý

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - výuku končí 1. třída, pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - 1. třída - oběd, přechod 1. třídy ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 13:10 - pracovní činnosti (červíci z želé, strašidelná krabička); 
  • 12:35 - 13:20 - 2. třída - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 13:20 - 15:00 - pobyt venku (školní nebo obecní hříště); 
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí                                             

středa 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 13:15 - výtvarné činnosti (halloweenské motivy slupovacími barvami);   
  • 13:15 - 15:00 - pobyt v přírodě (hra "krvavé koleno");
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

čtvrtek 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - výuku končí 1. třída, pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - 1. třída - oběd;
  • 12:30 - 13:30 - přechod 1. třídy ze ŠJ do družiny, ;
  • 12:35 - 13:10 - 2. třída - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 13:10 - 13:30 - pracovní činnosti (svícen);
  • 13:30 - 15:00 - pobyt venku (školní nebo obecní hříště);      
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

pátek 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 13:30 - pracovní činnosti (svícen); 
  • 13:30 - 15:00 - pobyt venku (školní nebo obecní hřiště);
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

Mgr. Romana Bornová, vychovatelka ŠD, tel. 725 985 594

TÝDENNÍ PLÁN I. ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ  DRUŽINY OD 24. ŘÍJNA DO 26. ŘÍJNA 2022

téma: "V podzimním lese"

pondělí 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 13:10 - individuální aktivity;
  • 13:10 - 14:00 - pobyt venku (obecní hříště); 
  • 14:00 - 15:00 - pracovní činnosti (šišky s mákem);
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

úterý

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - výuku končí 1. třída, pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - 1. třída - oběd, přechod 1. třídy ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 13:10 - výtvarné činnosti (jak namalovat lišku); 
  • 12:35 - 13:15 - 2. třída - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 13:15 - 15:00 - pobyt venku (školní nebo obecní hříště); 
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí                                             

středa 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • odjezd vlakem z lučanské zastávky v 8:43 hodin do IQPARKU Liberec;
  • od 10:00 hodin prohlídka expozic IQPARKU;
  • v 12:45 hodin – oběd v IQPARKU (polévka + kaše a kuř. řízek + pití);
  • poté návrat do expozic;
  • návrat v 15:37 hodin vlakem do Lučan;
  • do 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí v ŠD.

 

TÝDENNÍ PLÁN I. ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ  DRUŽINY OD 17. ŘÍJNA DO 21. ŘÍJNA 2022

téma: "V podzimním lese"

pondělí 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 13:30 - výtvarné činnosti (malujeme na kamínky motiv lišky), přírodovědné činnosti (pohádka Tuláček, kvíz o k pohádce);
  • 13:30 - 15:00 - pobyt venku (školní nebo obecní hříště);
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

úterý

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - výuku končí 1. třída, pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - 1. třída - oběd, přechod 1. třídy ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 13:10 - pracovní činnosti (jablečné tousty - příprava jablíček); 
  • 12:35 - 13:10 - 2. třída - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 13:10 - 14:00 - pobyt venku (školní nebo obecní hříště); 
  • 14:00 - 15:00 - pracovní činnosti (jablečné tousty);
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí                                             

středa 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 13:15 - výtvarné činnosti (sešitek s lesními zvířátky);   
  • 13:15 - 15:00 - pobyt v přírodě (hra "na veverky a na kuny");
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

čtvrtek 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - výuku končí 1. třída, pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - 1. třída - oběd;
  • 12:30 - 13:30 - přechod 1. třídy ze ŠJ do družiny, ;
  • 12:35 - 13:10 - 2. třída - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 13:10 - 13:30 - přírodovědné činnosti (pokusy s prouděním vzduchu);
  • 13:30 - 15:00 - pobyt venku (školní nebo obecní hříště);      
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

pátek 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 13:30 - pracovní činnosti (skřítci z přírodnin); 
  • 13:30 - 15:00 - pobyt venku (školní nebo obecní hřiště);
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

Mgr. Romana Bornová, vychovatelka ŠD, tel. 725 985 594

 

TÝDENNÍ PLÁN I. ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ  DRUŽINY OD 10. ŘÍJNA DO 14. ŘÍJNA 2022

téma: "V podzimním lese"

pondělí 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 13:30 - výtvarné činnosti (vymalovánky lesních zvířat, kdo bydlí v muchomůrce), přírodovědné činnosti (vyprávění o lesních zvířátkách);
  • 13:30 - 15:00 - pobyt venku (školní nebo obecní hříště);
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

úterý

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - výuku končí 1. třída, pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - 1. třída - oběd, přechod 1. třídy ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 13:10 - výtvarné činnosti (otisky listů, míchání barev); 
  • 12:35 - 13:10 - 2. třída - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 13:10 - 14:00 - pobyt venku (školní nebo obecní hříště); 
  • 14:00 - 15:00 - pracovní činnosti (sýrové jednohubky);
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí                                             

středa 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 13:15 - výtvarné činnosti (podzimní strom);   
  • 13:15 - 15:00 - pobyt v přírodě (hra "na veverky a na kuny");
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

čtvrtek 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - výuku končí 1. třída, pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - 1. třída - oběd;
  • 12:30 - 13:30 - přechod 1. třídy ze ŠJ do družiny, ;
  • 12:35 - 13:10 - 2. třída - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 13:10 - 13:30 - přírodovědné činnosti (pokusy s prouděním vzduchu);
  • 13:30 - 15:00 - pobyt venku (školní nebo obecní hříště);      
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

pátek 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 13:30 - výtvarné činnosti (veverky malované slupovacími barvami); 
  • 13:30 - 15:00 - pobyt venku (školní nebo obecní hřiště);
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

Mgr. Romana Bornová, vychovatelka ŠD, tel. 725 985 594

 

TÝDENNÍ PLÁN I. ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ  DRUŽINY OD 3. ŘÍJNA DO 7. ŘÍJNA 2022

téma: "Do teplých krajů"

pondělí 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 13:30 - pracovní činnosti (husa - vystřihovánka), přírodovědné činnosti (vyprávění o stěhovavých ptácích);
  • 13:30 - 15:00 - pobyt venku (školní nebo obecní hříště);
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

úterý

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - výuku končí 1. třída, pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - 1. třída - oběd, přechod 1. třídy ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 13:10 - výtvarné činnosti (vlaštovičky); 
  • 12:35 - 13:10 - 2. třída - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 13:10 - 14:00 - pobyt venku (školní nebo obecní hříště); 
  • 14:00 - 15:00 - pracovní činnosti (tousty);
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí                                             

středa 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 13:15 - výtvarné činnosti (spojovačky, dokreslovačky);   
  • 13:15 - 15:00 - pobyt venku (stopovaná - poznávání stěhovavých ptáků);
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

čtvrtek 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - výuku končí 1. třída, pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - 1. třída - oběd;
  • 12:30 - 13:30 - přechod 1. třídy ze ŠJ do družiny, ;
  • 12:35 - 13:10 - 2. třída - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 13:10 - 13:30 - přírodovědné činnosti (pokusy s prouděním vzduchu);
  • 13:30 - 15:00 - pobyt venku (školní nebo obecní hříště);      
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

pátek 7.10. - výluka el. energie

  • ranní družina od 6:30 hodin;
  • výlet do IQPARKU Liberec; 
  • školní družina končí v 16:10 hodin.

Mgr. Romana Bornová, vychovatelka ŠD, tel. 725 985 594

 

TÝDENNÍ PLÁN I. ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ  DRUŽINY OD 26. ZÁŘÍ DO 30. ZÁŘÍ 2022

pondělí 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 13:30 - přírodovědné činnosti (pokusy s vodou);
  • 13:30 - 15:00 - pobyt venku (školní nebo obecní hříště);
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

úterý

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - výuku končí 1. třída, pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - 1. třída - oběd, přechod 1. třídy ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 13:10 - výtvarné činnosti (podzim); 
  • 12:35 - 13:10 - 2. třída - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 13:10 - 13:45 - pracovní činnosti (jablečné vafle);
  • 13:45 - 15:00 - pobyt venku (školní nebo obecní hříště); 
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí                                             

středa 

  • státní svátek

čtvrtek 29. 9. - výluka el. energie - výlet na Rotštejn a do Postojné, ŠD pro obě oddělení ve vilce (paní vychovatelka R. Bornová - tel. 725 985 594)

  • ranní družina od 6:30 hodin;
  • odjezd vlakem z lučanské zastávky v 8:07 hodin do Železného Brodu, odtud v 9:12 do Mírové pod Kozákovem, Vesec. Poté pěšky (1,4 km) na hrad Rotštejn;
  • po prohlídce hradu Rotštejna pěšky cca 2 km do jeskyně Postojná (zvaná též Amerika);
  • z Postojné na autobus do Klokočí (1 km); z Klokočí odjezd autobusem v 15:06 hodin na vlak do Železného Brodu, odtud v 15:33 hodin vlakem přes Tanvald do Lučan, příjezd do Lučan v 16:13 hodin;
  • školní družina končí v 16:13 hodin;

S sebou: Batůžek, jídlo a pití na celý den, sportovní obuv a oblečení, BATERKU NEBO ČELOVKU DO JESKYNĚ, pláštěnku. Na dopravu a prohlídku hradu vybírám 130 Kč (zůstatek vrátím).

pátek - ředitelské volno - výlet  směr Bramberk - neprobíhá výuka - ŠD pro obě oddělení v hlavní budově školy (paní vychovatelka P. Blažková - tel. 728 892 165)

  • ranní družina od  06:30 hodin;
  • dopoledne - pobyt ve školní družině a na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - oběd;
  • 13:00 - 15:00 - odjezd autobusem č. 104 na Maxov, pěšky zpět;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

Mgr. Romana Bornová, vychovatelka ŠD, tel. 725 985 594

 

TÝDENNÍ PLÁN I. ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ  DRUŽINY OD 19. ZÁŘÍ DO 23. ZÁŘÍ 2022

téma: "Na shledanou, louko!"

pondělí 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 13:30 - pracovní činnosti (včeličky), literární a jazykové činnosti (vyprávění a četba z knihy Ferda Mravenec);
  • 13:30 - 15:00 - pobyt venku (školní nebo obecní hříště);
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

úterý

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - výuku končí 1. třída, pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - 1. třída - oběd, přechod 1. třídy ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 13:10 - výtvarné činnosti (motýlci malované slupovacími barvami); 
  • 12:35 - 13:10 - 2. třída - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 13:10 - 13:45 - přírodovědné činnosti (pokusy);
  • 13:45 - 15:00 - pobyt venku (školní nebo obecní hříště); 
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí                                             

středa 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 13:15 - pracovní činnosti (motýlci z kolíčků);   
  • 13:15 - 15:00 - pobyt venku (stopovaná);
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

čtvrtek 22. 9. - výluka el. energie

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 1. třída - ekoprogram s třídní vyučující - příjezd až 15:07 vlakem do Lučan n. N.;
  • 2. třída - zůstávající 2 žáci přiřazeni k II. odd. ŠD;  
  • 15: 15 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

pátek 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 13:30 - pracovní činnosti (berušky z bambulí); 
  • 13:30 - 15:00 - pobyt venku (školní nebo obecní hřiště);
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

Mgr. Romana Bornová, vychovatelka ŠD, tel. 725 985 594

 

TÝDENNÍ PLÁN I. ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ  DRUŽINY OD 12. ZÁŘÍ DO 16. ZÁŘÍ 2022

téma: "Moře "

pondělí 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - oběd;
  • 12:30 - 13:30 - přechod ze ŠJ do družiny; pracovní činnosti (skákající delfínci                                 - práce s papírem), literární a jazykové činnosti (Mach a Šebestová mezi                          piráty);
  • 13:30 - 15:00 - pobyt venku (obecní hříště), přírodovědné činnosti (pokusy);
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

úterý

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - výuku končí 1. třída, pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - 1. třída - oběd;
  • 12:30 - 13:10 - přechod 1. třídy ze ŠJ do družiny,  výtvarné činnosti (omalovánky -                                podmořský svět);                          
  • 12:35 - 13:30 - 2. třída - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; příchod do ŠD, individuální                              hry;
  • 13:30 - 15:00 - pobyt venku (školní nebo obecní hříště);      
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí                                             

středa 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:30 - 11:40 - přechod  od školy na vlakovou zastávku;
  • 11:43 - odjezd vlakem do Jablonce nad Nisou;
  • 12:30 - 13:30 - přechod z vlakové zastávka Jablonec n. N. - centrum do kina Junior,                                    představení Mimoni 2: Návrat padoucha
  • 15:06 - příjezd vlakem do Lučan n. N.;
  • 15:07 - 16:10 - přechod od vlakové zastávky v Lučanech zpět do ŠD, aktivity dle                                            individuálního výběru dětí

čtvrtek 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - výuku končí 1. třída, pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - 1. třída - oběd;
  • 12:30 - 13:30 - přechod 1. třídy ze ŠJ do družiny, ;
  • 12:35 - 13:10 - 2. třída - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 13:10 - 13:30 - pracovní činnosti (malba slupovacími barvami na fólii - ryba);
  • 13:30 - 15:00 - pobyt venku (školní nebo obecní hříště);      
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

pátek 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - oběd;
  • 12:30 - 13:30 - přechod ze ŠJ do družiny, pracovní činnosti (korály - korálky na drátku);
  • 13:30 - 15:00 - pobyt venku (školní nebo obecní hřiště);
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

Mgr. Romana Bornová, vychovatelka ŠD, tel. 725 985 594

 

TÝDENNÍ PLÁN I. ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ  DRUŽINY OD 5. ZÁŘÍ DO 9. ZÁŘÍ 2022

téma: "Vzpomínky na prázdniny aneb zpátky domů"

pondělí 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - oběd;
  • 12:30 - 13:30 - přechod ze ŠJ do družiny; pracovní činnosti (stojánek na tužky                                             - opička), literární a jazykové činnosti (vyprávění a četba z knihy                                             Doktor Bolíto);
  • 13:30 - 15:00 - pobyt venku (školní nebo obecní hříště);
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

úterý

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - výuku končí 1. třída, pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - 1. třída - oběd;
  • 12:30 - 13:10 - přechod 1. třídy ze ŠJ do družiny,  výtvarné činnosti (zvířátka z                                              Afriky);                          
  • 12:35 - 13:10 - 2. třída - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 13:10 - 14:15 - pobyt venku (školní nebo obecní hříště);      
  • 14:15 - 15:00 - vaření a pečení (banánové vafle);
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí                                             

středa 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - oběd;
  • 12:30 - 13:30 - přechod ze ŠJ do družiny, pracovní činnosti (krokodýl z papíru);   
  • 13:30 - 15:00 - pobyt venku (stopovaná);
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

čtvrtek 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - výuku končí 1. třída, pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - 1. třída - oběd;
  • 12:30 - 13:30 - přechod 1. třídy ze ŠJ do družiny, přírodovědné činnosti (pokusy);
  • 12:35 - 13:10 - 2. třída - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 13:10 - 13:30 - přírodovědné činnosti (pokusy);
  • 13:30 - 15:00 - pobyt venku (školní nebo obecní hříště);      
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

pátek 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - oběd;
  • 12:30 - 13:30 - přechod ze ŠJ do družiny, výtvarné nebo pracovní činnosti                                                   (dokončení rozdělaných prací, omalovánky);
  • 13:30 - 15:00 - pobyt venku (školní nebo obecní hřiště);
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

Mgr. Romana Bornová, vychovatelka ŠD, tel. 725 985 594

 

TÝDENNÍ PLÁN I. ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ  DRUŽINY OD 1. ZÁŘÍ DO 2. ZÁŘÍ 2022

čtvrtek 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 09:00 - 10:00 - převzetí žáků od třídních učitelů po slavnostním                                            zahájení školního roku na školním hřišti, přechod do školní jídelny;
  • 10:00 - 11:00 - klidnější aktivity dle výběru dětí (odpočinek po obědě);
  • 11:00 - 15:00 - pěší výlet směr koupaliště - Frajšic - Dolní Lučany 

pátek 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - oběd;
  • 12:30 - 13:30 - přechod ze ŠJ do družiny, seznamování s provozem ŠD,                                             aktivity dle výběru dětí;
  • 13:30 - 15:00 - pobyt venku (školní nebo obecní hřiště);
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

Mgr. Romana Bornová, vychovatelka ŠD, tel. 725 985 594

Základní škola

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 1 2 3 4 5

Kontakty

ředitelna 488 880 811 /ŘŠ/, 488 880 812 /ZŘŠ/

sborovna 488 880 820

družina 725 985 594, 488 880 830 I., 728 892 165 II.

e-mail: skola@zslucany.cz

web: www.zslucany.cz

jídelna 488 880 831

e-mail: sjlucany@seznam.cz