Základní škola Lučany nad Nisou
Základní škola Lučany nad Nisou
Základní škola Lučany nad Nisou

S čím vám můžeme pomoci?

Základní škola Lučany nad Nisou
rozšířené vyhledávání

Týdenní plán I. odd. ŠD

 

TÝDENNÍ PLÁN I. ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ  DRUŽINY

OD 20. KVĚTNA DO 24. KVĚTNA 2024 

téma: "MRAVENEČCI, MOTÝLCI, ŠNEČCI" 

pondělí  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, výtvarné činnosti (motýlek);
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:15 - výtvarné činnosti (motýlek); nácvik divadelního představení; 
  • 13:15 - 15:00 - přírodovědná výcházka - pozorování mraveniště;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

úterý 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, výtvarné činnosti (motýlci z korálků);
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 13:00 - literární činnosti (četba z knihy Ferda Mravenec),
  • 13:00 - 14:00 - výtvarné činnosti (v mraveništi); nácvik divadelního představení;;
  • 14:00 - 15:00 - pobyt venku 
  • 15:00 - předání žáků přihlášených na kroužek keramiky;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí                                              

středa  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, výtvarné činnosti (motýlci);
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:00 - aktivity dle výběru dětí, nácvik divadelního představení;
  • 13:00 - odchod žáků přihlášených na kroužek angličtiny;
  • 13:00 - 14:00 - nácvik divadelního představení;
  • 14:00 - 15:00 - pobyt u školy (honičky) 
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

čtvrtek  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, výtvarné činnosti (výroba stolní hry                                      Sbírej med);
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd; přechod ze ŠJ do družiny ;
  • 12.30 - 13:00 - aktivity dle výběru dětí, odchod dětí přihlášených na kroužek veselé vědy;
  • 13:00 - 14:00 - nácvik divadelního představení; výtvarné činnosti (šneček prstovými                                    barvami);
  • 14:00 - 15:00 - pobyt venku;
  • 15:00 - předání žáků přihlášených na kroužek keramiky;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

pátek  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; ;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:00 - nácvik divadelního představení;
  • 13:00 - 15:00 - výlet autobusem na Horní Maxov, zpět pěšky;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

Mgr. Romana Bornová, vychovatelka ŠD, tel. 725 985 594

 

TÝDENNÍ PLÁN I. ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ  DRUŽINY

OD 13. KVĚTNA DO 17. KVĚTNA 2024 

téma: "BROUČCI, MOTÝLCI aj." 

pondělí  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, výtvarné činnosti (lezoucí beruška);
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:00 - literární činnosti (četba z knihy Cvrčci muzikanti), výtvarné činnosti                                     (omalovánky broučků, včelek atd.);
  • 13:00 - odchod žáků přihlášených na kroužek angličtiny;
  • 13:00 - 14:00 - výtvarné činnosti (lezoucí beruška);
  • 14:00 - 15:00 - pobyt u školy (honička - Beruško, uteč!) 
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

úterý 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, pracovní činnosti (motýlci z korálků);
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 13:30 - literární činnosti (četba pohádky O Makové panence a motýlu                                              Emanuelovi), pracovní činnosti (motýlek z krepového papíru);
  • 13:30 - 15:00 - stopovaná
  • 15:00 - předání žáků přihlášených na kroužek keramiky;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí                                              

středa  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, výtvarné činnosti (motýlci slupovacími                                barvami);
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:00 - aktivity dle výběru dětí, příprava na vycházku;
  • 13:00 - 15:00 - vycházka (autobusem na Horní Maxov, zpět pěšky)
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

čtvrtek  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, výtvarné činnosti (výroba stolní hry                                      Sbírej med);
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd; přechod ze ŠJ do družiny ;
  • 12.30 - 13:00 - aktivity dle výběru dětí, odchod dětí přihlášených na kroužek veselé vědy;
  • 13:00 - 13:30 - výtvarné činnosti (výroba stolní  hry Sbírej med);
  • 13:30 - 15:00 - pobyt venku u ŠD;
  • 15:00 - předání žáků přihlášených na kroužek keramiky;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

pátek  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; ;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:00 - literární činnosti (četba z knihy Ferda Mravenec); 
  • 13:00 - 15:00 - přírodovědné činnosti (vycházka pozorování mraveniště);
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

Mgr. Romana Bornová, vychovatelka ŠD, tel. 725 985 594

 

TÝDENNÍ PLÁN I. ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ  DRUŽINY

OD 6. KVĚTNA DO 10. KVĚTNA 2024 

téma: "MAMINKA" 

pondělí  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, pracovní činnosti (dárky pro maminku -                              kytička z pedigu, panenka z vlny);;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:00 - pracovní činnosti (dárky pro maminku - kytička z pedigu, panenka z vlny);
  • 13:00 - odchod žáků přihlášených na kroužek angličtiny;
  • 13:00 - 14:00 - pracovní činnosti (dárky pro maminku - kytička z pedigu, panenka z vlny);
  • 14:00 - 15:00 - pobyt u školy (školní zahrada) 
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

úterý 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, pracovní činnosti (dárky pro maminku -                              kytička z pedigu, panenka z vlny);
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 14:00 - výtvarné činnosti (květinové přání), pracovní činnosti (dárky pro                                        maminku - kytička z pedigu, panenka z vlny);
  • 14:00 - 15:00 - pobyt venku (louka pod Skalkou)
  • 15:00 - předání žáků přihlášených na kroužek keramiky;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí                                              

středa  

  • státní svátek

čtvrtek  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd; přechod ze ŠJ do družiny ;
  • 12.30 - 13:00 - aktivity dle výběru dětí, odchod dětí přihlášených na kroužek veselé vědy;
  • 13:00 - 13:30 - pracovní činnosti (dárky pro maminku - kytička z pedigu, panenka z                                      vlny); 
  • 13:30 - 15:00 - pobyt venku;
  • 15:00 - předání žáků přihlášených na kroužek keramiky;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

pátek  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; ;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:00 - jazykové činnosti (říkanky maminkám); 
  • 13:00 - 15:00 - vycházka (autobusem k rybníku Kříšák, zpět pěšky
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

Mgr. Romana Bornová, vychovatelka ŠD, tel. 725 985 594

 

TÝDENNÍ PLÁN I. ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ  DRUŽINY

OD 29. DUBNA DO 3. KVĚTNA 2024 

téma: "KOUZELNICKÝ SVĚT" 

pondělí  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:00 - výtvarné činnosti (lahvička s lekvarem);
  • 13:00 - odchod žáků přihlášených na kroužek angličtiny;
  • 13:00 - 14:00 - výtvarné činnosti (lahvička s lekvarem);
  • 14:00 - 15:00 - pobyt u školy (školní zahrada) 
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

úterý 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 14:00 - výtvarné činnosti (vymalování čarodějnice podle návodu);
  • 13:30 - 15:00 - ČARODĚJNICE VE ŠD - plnění zábavných úkolů na školním hřišti
  • 15:00 - předání žáků přihlášených na kroužek keramiky;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí                                              

středa  

  • státní svátek

čtvrtek  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd; přechod ze ŠJ do družiny ;
  • 12.30 - 13:00 - aktivity dle výběru dětí, odchod dětí přihlášených na kroužek veselé vědy;
  • 13:00 - 13:30 - výtvarné činnosti (pavučina); 
  • 13:30 - 14:00 - pobyt venku;
  • 14:00 - 15:00 - poznávací činnosti (kouzla s magnety); 
  • 15:00 - předání žáků přihlášených na kroužek keramiky;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

pátek  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; ;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:15 - poznávací činnosti (hledej kouzelné předměty na obrázku - hra); 
  • 13:15 - 15:00 - vycházka
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

Mgr. Romana Bornová, vychovatelka ŠD, tel. 725 985 594

 

TÝDENNÍ PLÁN I. ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ  DRUŽINY

OD 22. DUBNA DO 26. DUBNA 2024 

téma: "KOUZELNICKÝ SVĚT" 

pondělí  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, pracovní činnosti (výroba bradavického                              hradu); 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:00 - poznávací činnosti (vyprávění o čarodějích a čarodějnicích)
  • 13:00 - odchod žáků přihlášených na kroužek angličtiny;
  • 13:00 - 14:00 - pracovní činnosti (výroba bradavického hradu); 
  • 14:00 - 15:00 - pobyt u školy (školní zahrada) 
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

úterý 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, pracovní činnosti (výroba bradavického                              hradu); 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 14:00 - výtvarné činnosti (skupinová práce - čarodějnice, postavičky Harry                                      Potter a jeho kamarádi));
  • 14:00 - 15:00 - pobyt venku
  • 15:00 - předání žáků přihlášených na kroužek keramiky;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí                                              

středa  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, pracovní činnosti (pavouček z korálků);
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:30 - osobnostní sociální výchova - co je to strach; výtvarné činnosti                                          (postavičky Harry Potter a jeho kamarádi));), 
  • 13:30 - 15:00 - vycházka
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

čtvrtek  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd; přechod ze ŠJ do družiny ;
  • 12.30 - 13:00 - aktivity dle výběru dětí, odchod dětí přihlášených na kroužek veselé vědy;
  • 13:00 - 13:30 - výtvarné činnosti (čarodějnice slupovacími barvami, pavučina); 
  • 13:30 - 14:00 - pobyt venku;
  • 14:00 - 15:00 - poznávací činnosti (kouzla s magnety); 
  • 15:00 - předání žáků přihlášených na kroužek keramiky;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

pátek  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; ;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:15 - poznávací činnosti (hledej kouzelné předměty na obrázku - hra); 
  • 13:15 - 15:00 - vycházka
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

Mgr. Romana Bornová, vychovatelka ŠD, tel. 725 985 594

 

TÝDENNÍ PLÁN I. ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ  DRUŽINY

OD 14. DUBNA DO 18. DUBNA 2024 

téma: "ŽABKY" 

pondělí  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:00 - výtvarné činnosti ( co je ukryto v obrázku), literární činnosti (četba příběhu o Kvakovi a Žbluňkovi),   
  • 13:00 - odchod žáků přihlášených na kroužek angličtiny;
  • 13:00 - 14:00 - pracovní činnosti (žabička z proužků), 
  • 14:00 - 15:00 - pobyt u školy (školní zahrada) 
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

úterý 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, pracovní činnosti (žabička z proužků);
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 14:00 - poznávací činnosti - o žábách, výtvarné činnosti (kresba žabky);
  • 14:00 - 15:00 - pobyt venku
  • 15:00 - předání žáků přihlášených na kroužek keramiky;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí                                              

středa  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, výtvarné činnosti (žabička);
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:30 - výtvarné činnosti (žabka - skládanka z kalíšku), 
  • 13:30 - 15:00 - vycházka (hledání žabích vajíček); 
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

čtvrtek  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd; přechod ze ŠJ do družiny ;
  • 12.30 - 13:00 - aktivity dle výběru dětí, odchod dětí přihlášených na kroužek veselé vědy;
  • 13:00 - 13:30 - poznávací činnosti (tajenka o žábách); 
  • 13:30 - 14:00 - pobyt venku;
  • 14:00 - 15:00 - pracovní činnosti (kefírová buchta); 
  • 15:00 - předání žáků přihlášených na kroužek keramiky;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

pátek  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; ;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:15 - pracovní činnosti (žabka z roličky); 
  • 13:15 - 15:00 - vycházka
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

Mgr. Romana Bornová, vychovatelka ŠD, tel. 725 985 594

 

TÝDENNÍ PLÁN I. ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ  DRUŽINY

OD 8. DUBNA DO 12. DUBNA 2024 

téma: "PRASÁTKA" 

pondělí  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:00 - literární činnosti (četba pohádky: Tři prasátka),   
  • 13:00 - odchod žáků přihlášených na kroužek angličtiny;
  • 13:00 - 14:00 - výtvarné činnosti (omalovánka pohádky o Třech prasátkách), 
  • 14:00 - 15:00 - pobyt u školy (školní zahrada), výtvarné činnosti (prasátko z balónku) 
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

úterý 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, omalovánky, číselné spojovačky, bludiště,                            doplňovačky s dopravními náměty;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 14:00 - poznávací činnosti - přesmyčky, výtvarné činnosti (loutky a kulisy                                      k pohádce o Třech prasátkách), dramatizace;
  • 14:00 - 15:00 - pobyt venku - kooperativní hra (podle obrázků sestav pohádku); 
  • 15:00 - předání žáků přihlášených na kroužek keramiky;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí                                              

středa  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, omalovánky, číselné spojovačky, bludiště,                            doplňovačky s dopravními náměty;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:30 - výtvarné činnosti (prasátko - skládanka z krabičky), 
  • 13:30 - 15:00 - stopovaná (úkoly pro tři prasátka); 
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

čtvrtek  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, omalovánky, číselné spojovačky, bludiště,                            doplňovačky s dopravními náměty;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd; přechod ze ŠJ do družiny ;
  • 12.30 - 13:00 - aktivity dle výběru dětí, odchod dětí přihlášených na kroužek veselé vědy;
  • 13:00 - 13:30 - hudební činnosti (J. Nohavica - Tři čuníci ); 
  • 13:30 - 14:00 - pobyt venku;
  • 14:00 - 15:00 - pracovní činnosti (kefírová buchta); 
  • 15:00 - předání žáků přihlášených na kroužek keramiky;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

pátek  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, omalovánky, číselné spojovačky, bludiště,                            doplňovačky s dopravními náměty;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:15 - pracovní činnosti (modelování prasátka ze samotvrdnoucí hmoty); 
  • 13:15 - 15:00 - vycházka
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

Mgr. Romana Bornová, vychovatelka ŠD, tel. 725 985 594

 

TÝDENNÍ PLÁN I. ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ  DRUŽINY

OD 1. DUBNA DO 5. DUBNA 2024 

téma: "DOPRAVNÍ VÝCHOVA" 

pondělí  

  • Velikonoční pondělí

úterý 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, omalovánky, číselné spojovačky, bludiště,                            doplňovačky s dopravními náměty;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 14:00 - přírodovědné činnosti - pokusy s vajčky;                                                                                    - výtvarné činnosti (dopravní značky), po vybarvení hra PEXESO;
  • 14:00 - 15:00 - pobyt venku - kooperativní hra (hledej dopravní značky),    ; 
  • 15:00 - předání žáků přihlášených na kroužek keramiky;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí                                              

středa  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, omalovánky, číselné spojovačky, bludiště,                            doplňovačky s dopravními náměty;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:30 - výtvarné činnosti (autíčko - skládanka), 
  • 13:30 - 15:00 - stopovaná (hledání obrázků dopravních situací); 
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

čtvrtek  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, omalovánky, číselné spojovačky, bludiště,                            doplňovačky s dopravními náměty;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd; přechod ze ŠJ do družiny ;
  • 12.30 - 13:00 - aktivity dle výběru dětí, odchod dětí přihlášených na kroužek veselé vědy;
  • 13:00 - 13:30 - pracovní činnosti (dopravní prostředky z krabiček); 
  • 13:30 - 14:00 - pobyt venku;
  • 14:00 - 15:00 - pracovní činnosti (kefírová buchta); 
  • 15:00 - předání žáků přihlášených na kroužek keramiky;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

pátek  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, omalovánky, číselné spojovačky, bludiště,                            doplňovačky s dopravními náměty;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:15 - pracovní činnosti (autíčka ze samotvrdnoucí hmoty); 
  • 13:15 - 15:00 - vycházka
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

Mgr. Romana Bornová, vychovatelka ŠD, tel. 725 985 594

 

TÝDENNÍ PLÁN I. ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ  DRUŽINY

OD 25. BŘEZNA DO 28. BŘEZNA 2024 

téma: "VELIKONOCE" 

pondělí  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, výtvarné činnosti (malba slupovacími                                  barvami); 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:00 - poznávací činnosti (symboly Velikonoc),   
  • 13:00 - odchod žáků přihlášených na kroužek angličtiny;
  • 13:00 - 14:00 - výtvarné činnosti (malba slupovacími barvami);
  • 14:00 - 15:00 - pobyt u školy (honičky, jízda na koloběžkách); 
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

úterý 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, pracovní činnosti (věneček); 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 14:00 - kooperativní hra ( velikonoční puzzle),                                                                                        - pracovní činnosti (věneček); 
  • 14:00 - 15:00 - pobyt venku
  • 15:00 - předání žáků přihlášených na kroužek keramiky;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí                                              

středa  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, pracovní činnosti (věneček); 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:30 - výtvarné činnosti (číselný obrázek), 
  • 13:30 - 15:00 - pobyt venku - velikonoční stopovaná; 
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

čtvrtek  

  • školní družina od 7:00 hodin do 15:00 hodin;
  • ranní družinu bude mít paní vychovatelka Blažková v hlavní budově školy, od 9:00 ji vystřídá paní vychovatelka Tomášová rovněž v hlavní budově (dopoledne - velikonoční vyrábění, pobyt na školním hřišti);
  • oběd bude ve školní jídelně ve 12:00 hodin;
  • po obědě budou děti ve vilce s paní vychovatelkou Bornovou (malý výlet autobusem na Maxov, zpět pěšky); 

S sebou: batůžek, 2 svačiny, dostatek pití, sportovní oblečení a obuv, 10 Kč na lístek na MHD.  

Mgr. Romana Bornová, vychovatelka ŠD, tel. 725 985 594

 

TÝDENNÍ PLÁN I. ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ  DRUŽINY

OD 18. BŘEZNA DO 22. BŘEZNA 2024 

téma: "VELIKONOCE" 

pondělí  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, velikonoční výzdoba ŠD; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:00 - kooperativní hra (počítací had),   
  • 13:00 - odchod žáků přihlášených na kroužek angličtiny;
  • 13:00 - 14:00 - výtvarné činnosti (slepička - zápich);
  • 14:00 - 15:00 - pobyt u školy (honičky, jízda na koloběžkách); 
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

úterý 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, pracovní činnosti (sádrové odlitky                                        vajíček); 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 14:00 - kooperativní hra ( velikonoční puzzle),                                                                                        - výtvarné činnosti (koledníci - malba vodovými barvami);
  • 14:00 - 15:00 - pobyt venku
  • 15:00 - předání žáků přihlášených na kroužek keramiky;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí                                              

středa  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, pracovní činnosti (sádrové odlitky                                        vajíček); 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:30 - pracovní činnosti (přesazování narcisků, zajíček - zápich), 
  • 13:30 - 15:00 - pobyt venku; 
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

čtvrtek  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, pracovní činnosti (sádrové odlitky                                        vajíček); 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd; přechod ze ŠJ do družiny ;
  • 12.30 - 13:00 - aktivity dle výběru dětí, odchod dětí přihlášených na kroužek veselé vědy;
  • 13:00 - 13:30 - přírodovědné činnosti (pokusy s magnety); 
  • 13:30 - 14:00 - pobyt venku;
  • 14:00 - 15:00 - pracovní činnosti (velikonoční motvivy z lineckého těsta); 
  • 15:00 - předání žáků přihlášených na kroužek keramiky;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

pátek  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:15 - pracovní činnosti (velikonoční motivy ze samotvrdnoucí hmoty); 
  • 13:15 - 15:00 - vycházka
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

Mgr. Romana Bornová, vychovatelka ŠD, tel. 725 985 594

 

TÝDENNÍ PLÁN I. ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ  DRUŽINY

OD 11. BŘEZNA DO 15. BŘEZNA 2024 

téma: "PEJSCI A ŠTĚŇATA" 

pondělí  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:00 - literární činnosti (četba pohádky: Jak štěňátko chtělo malé pejsky),   
  • 13:00 - odchod žáků přihlášených na kroužek angličtiny;
  • 13:00 - 14:00 - výtvarné činnosti (spojovačka a omalovánka pejska), pozorovací                                          hra: Změna;
  • 14:00 - 15:00 - pobyt u školy
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

úterý 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 14:00 - literární činnosti (četba pohádky: Jak pejsek s kočičkou pekli dort),                                        dramatizace,                                                                                                                                       - pracovní činnosti (pejsek z papírových proužků);
  • 14:00 - 15:00 - pobyt venku
  • 15:00 - předání žáků přihlášených na kroužek keramiky;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí                                              

středa  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:30 - literární činnosti (četba z knihy o Maxipsu Fíkovi), 
  • 13:30 - 15:00 - pobyt venku - malá stopovaná
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

čtvrtek  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd; přechod ze ŠJ do družiny ;
  • 12.30 - 13:00 - aktivity dle výběru dětí, odchod dětí přihlášených na kroužek veselé vědy;
  • 13:00 - 13:30 - pracovní činnosti (pejsci); 
  • 13:30 - 14:00 - pobyt venku;
  • 14:00 - 15:00 - pracovní činnosti (mrkvičková pomazánka); 
  • 15:00 - předání žáků přihlášených na kroužek keramiky;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

pátek  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:15 - výtvarné činnosti (učíme se kreslit pejska se štěňaty); 
  • 13:15 - 15:00 - vycházka
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

Mgr. Romana Bornová, vychovatelka ŠD, tel. 725 985 594

 

TÝDENNÍ PLÁN I. ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ  DRUŽINY

OD 4. BŘEZNA DO 8. BŘEZNA 2024 

téma: "KOČKY A KOŤATA" 

pondělí  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:00 - literární činnosti (Byla jednou jedna koťata: Jak počmárala domeček),                                  kvíz; 
  • 13:00 - odchod žáků přihlášených na kroužek angličtiny;
  • 13:00 - 14:00 - výtvarné činnosti (spojovačka a omalovánka kočičky), hudební činnosti                                (písnička Byla jednou jedna koťat), pozorovací hra: Změna;
  • 14:00 - 15:00 - pobyt u školy
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

úterý 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 14:00 - literární činnosti (Byla jednou jedna koťata: Jak prodala krk a uši),                                        kvíz;  pozorovací hra: Kdo chybí?;                                                                                                 - pracovní činnosti (kočka z papírových proužků);
  • 14:00 - 15:00 - pobyt venku
  • 15:00 - předání žáků přihlášených na kroužek keramiky;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí                                              

středa  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 14:00 - literární činnosti (Byla jednou jedna koťata: Jak je přešla legrace),                                          kvíz;                                                                                                                                                       - výtvarné činnosti (malba kočky slupovacími barvami);                                                            - kooperativní hra (sestav obrázek);                             
  • 14:00 - 15:00 - pobyt venku - malá stopovaná
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

čtvrtek  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd; přechod ze ŠJ do družiny ;
  • 12.30 - 13:00 - aktivity dle výběru dětí, odchod dětí přihlášených na kroužek veselé vědy;
  • 13:00 - 13:30 - pokus s kvasinkami;                                                                                                                      - pracovní činnosti (pudinková pochoutka); 
  • 13:30 - 14:15 - pobyt venku;
  • 14:15 - 15:00 - pracovní činnosti (pudinková pochoutka) - dokončení; 
  • 15:00 - předání žáků přihlášených na kroužek keramiky;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

pátek  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:15 - výtvarné činnosti (učíme se kreslit kočku s koťaty); 
  • 13:15 - 15:00 - vycházka
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

Mgr. Romana Bornová, vychovatelka ŠD, tel. 725 985 594

 

TÝDENNÍ PLÁN I. ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ  DRUŽINY

OD 26. ÚNORA DO 1. BŘEZNA 2024 

- jarní prázdniny - provoz pouze v pondělí a v úterý

Pondělí 26.2.  

  • Ranní družina od 7:00 hodin pouze v hlavní budově školy 
  • Odjezd vlaku v 8:43 hodin, příjezd do Lbc. v 9:17 hodin 
  • Funpark Lbc.
  • od 10:00 do 12:00 hodin, vstupné činí 60 Kč/dítě,  
  • Odjezd z Lbc. v 12:35, v Lučanech v 13:06 hodin 
  • Oběd ve školní jídelně 
  • Družina do 15:00 hodin, děti vyzvedávat ve vilce 
  • S sebou svačinu, pití, nesmekavé ponožky, kapesné, 120 Kč 

Úterý 27.2. 

  • Ranní družina od 7:00 hodin pouze v hlavní budově školy 
  • Odjezd vlaku v už v 8:13 hodin, příjezd do Lbc. v 8:43 hodin 
  • Lunapark Lbc.
  • od 10:00 do 12:00 hodin, vstupné činí 30 Kč/dítě 
  • v případě předchozí objednávky je možné Lunapark navštívit už od 9:00 hodin 
  • Odjezd z Lbc. V 12:35 hodin, v Lučanech v 13:06 hodin 
  • Oběd ve školní jídelně 
  • Družina do 15:00 hodin, děti vyzvedávat ve vilce 
  • S sebou svačinu, pití, nesmekavé ponožky, kapesné, 90 Kč 

Středa, čtvrtek a pátek - ŠD mimo provoz, nebylo přihlášeno 10 žáků

 

TÝDENNÍ PLÁN I. ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ  DRUŽINY

OD 19. ÚNORA DO 23. ÚNORA 2024 

téma: "ROBOTÍCI" 

pondělí  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:00 - poznávací činnosti (četba z knihy Robotci robo a Robík v jednom kole,                                  pokus s pákou); 
  • 13:00 - odchod žáků přihlášených na kroužek angličtiny;
  • 13:00 - 14:00 - pracovní činnosti (robot z kostiček);
  • 14:00 - 15:00 - pobyt u školy
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

úterý 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 14:00 - poznávací činnosti - (četba z knihy Robotci robo a Robík v jednom kole,                              pokus s nakloněnou rovinou a kladkou);                                                                                      - pracovní činnosti (robot z kostiček);
  • 14:00 - 15:00 - pobyt venku
  • 15:00 - předání žáků přihlášených na kroužek keramiky;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí                                              

středa  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 11:55 - převlékání v šatně; 
  • 11:55 - 12:20 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:20 - 12:43 - přechod na vlakovou zastávku, odjezd vlakem do Jablonce n. N
  • 12:43 - 13:15 - cesta vlakem, z vlak. zastávky Jbc. - centrum do kina;
  • 13:15 - 13:35 - zakoupení občersvení;
  • 13:35 - 15:05 - Trollové 3;         
  • 15:05 - 15:36 - odchod z kina, cesta vlakem zpět, příjezd na vlak. zastávku do Lučan;
  • 15:36 - 16:10 - přechod do ŠD, ind. odchody dětí domů

čtvrtek  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd; přechod ze ŠJ do družiny ;
  • 12.30 - 13:00 - aktivity dle výběru dětí, odchod dětí přihlášených na kroužek veselé vědy;
  • 13:00 - 14:00 - pobyt venku;  
  • 14:00 - 15:00 - výtvarné činnosti  (omalovánka Trollové 3);                                                                              - pracovní činnosti (čokoládová kolečka z listového těsta);
  • 15:00 - předání žáků přihlášených na kroužek keramiky;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

pátek  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:15 - (četba z knihy Robotci robo a Robík v jednom kole, pokus s kolem); 
  • 13:15 - 15:00 - vycházka
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

Mgr. Romana Bornová, vychovatelka ŠD, tel. 725 985 594

 

TÝDENNÍ PLÁN I. ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ  DRUŽINY

OD 12. ÚNORA DO 16. ÚNORA 2024 

téma: "MASOPUST" 

pondělí  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:00 - poznávací činnosti (co je to masopust - tajenka); 
  • 13:00 - odchod žáků přihlášených na kroužek angličtiny;
  • 13:00 - 14:00 - pracovní činnosti (šašek);
  • 14:00 - 15:00 - pobyt u školy
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

úterý 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 14:00 - poznávací činnosti - (hledej rozdíly, poznej, kdo jsem);                                                            - výtvarné činnosti (karnevalové masky);
  • 14:00 - 15:00 - pobyt venku
  • 15:00 - předání žáků přihlášených na kroužek keramiky;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí                                              

středa  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 14:00 - poznávací činnosti (pohádkový kvíz);                                                                                          - výtvarné činnosti (karnevalová koruna);                                                                                    - kooperativní hra (sbírej lístky);                             
  • 14:00 - 15:00 - pobyt venku
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

čtvrtek  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd; přechod ze ŠJ do družiny ;
  • 12.30 - 13:00 - aktivity dle výběru dětí, odchod dětí přihlášených na kroužek veselé vědy;
  • 13:00 - 14:00 - pobyt venku;  
  • 14:00 - 15:00 - kouzla s pruhy papíru;                                                                                                                    - pracovní činnosti (mrkvový salát);
  • 15:00 - předání žáků přihlášených na kroužek keramiky;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

pátek  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:15 - výtvarné činnosti (karnevalové masky);
  • 13:15 - 15:00 - vycházka
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

Mgr. Romana Bornová, vychovatelka ŠD, tel. 725 985 594

 

TÝDENNÍ PLÁN I. ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ  DRUŽINY

OD 5. ÚNORA DO 9. ÚNORA 2024 

téma: "ZIMNÍ SPORTY" 

pondělí  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:00 - poznávací činnosti (zimní sporty - pantomima); 
  • 13:00 - odchod žáků přihlášených na kroužek angličtiny;
  • 13:00 - 14:00 - výtvarné činnosti (omalovánka v zimě na saních);
  • 14:00 - 15:00 - pobyt u školy
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

úterý 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, stolní hra - Na lyžích;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 14:00 - výtvarné činnosti (kresba zmizíkem);
  • 14:00 - 15:00 - pobyt venku
  • 15:00 - předání žáků přihlášených na kroužek keramiky;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí                                              

středa  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, stolní hra - Na lyžích;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 14:00 - poznávací činnosti (kvízy a rébusy atd.);                                                                                     - výtvarné činnosti (zimní sporty - zmizíkování);                              
  • 14:00 - 15:00 - pobyt venku
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

čtvrtek  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd; přechod ze ŠJ do družiny ;
  • 12.30 - 13:00 - aktivity dle výběru dětí, odchod dětí přihlášených na kroužek veselé vědy;
  • 13:00 - 14:00 - pobyt venku;  
  • 14:00 - 15:00 - pracovní činnosti (banánový pohár);
  • 15:00 - předání žáků přihlášených na kroužek keramiky;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

pátek  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:15 - pracovní činnosti (lyžař);
  • 13:15 - 15:00 - vycházka
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

Mgr. Romana Bornová, vychovatelka ŠD, tel. 725 985 594

 

TÝDENNÍ PLÁN I. ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ  DRUŽINY

OD 28. LEDNA DO 2. ÚNORA 2024 

téma: "HOSTÉ NAŠICH KRMÍTEK" 

pondělí  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;  
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:00 - aktivity dle výběru dětí;
  • 13:00 - 14:00 - výtvarné činnosti (ptáci u krmítek - kolorovaná kresba);
  • 14:00 - 15:00 - vycházka
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

úterý 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 14:00 - poznávací činnosti (kvíz o ptáčcích u krmítka)                                                                            - pracovní činnosti (ptáčci ze samotvrdnoucí hmoty);
  • 14:00 - 15:00 - pobyt venku u ŠD
  • 15:00 - předání žáků přihlášených na kroužek keramiky;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí                                              

středa  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:00 - aktivity dle výběru dětí;
  • 13:00 - 15:00 - vycházka;                         
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

čtvrtek  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd; přechod ze ŠJ do družiny ;
  • 12.30 - 13:00 - aktivity dle výběru dětí, odchod dětí přihlášených na kroužek veselé vědy;
  • 13:00 - 14:00 - pobyt venku u ŠD;  
  • 14:00 - 15:00 - pracovní činnosti (tousty;
  • 15:00 - předání žáků přihlášených na kroužek keramiky;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

pátek  

  • školní družina - od 7:00 hodin;
  • po příchodu - aktivity dle ind. výběru dětí; 
  • kolem půl deváté - odchod na vlak, odjezd vlakem v 8:43 hodin;
  • po příchodu do FUNPARKU - svačina, zábavní park je otevřen od 10 hodin;
  • v poledne v rámci areálu Babylón Liberec půjdeme na pizzu, poté návrat zpět do FUNPARKU;
  • kolem druhé hodiny odchod na nádraží, příjezd vlakem do Lučan v 15:06 hodin; 
  • družina končí nejpozději v 15:15 hodin. 

Mgr. Romana Bornová 

TÝDENNÍ PLÁN I. ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ  DRUŽINY

OD 22. LEDNA DO 26. LEDNA 2024 

téma: "HOSTÉ NAŠICH KRMÍTEK" 

pondělí  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, pracovní činnosti (ptáčci z vlny); 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:00 - poznávací činnosti (ptáčci v zimě); 
  • 13:00 - odchod žáků přihlášených na kroužek angličtiny;
  • 13:00 - 14:00 - výtvarné činnosti (ptáci u krmítek - kolorovaná kresba);
  • 14:00 - 15:00 - pobyt u školy (hry na sněhu); 
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

úterý 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí, pracovní činnosti                            (ptáčci z vlny);
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 14:00 - literární činnosti (četba pohádky Kosí bratři od Ludvíka Středy, kvíz k                                  porozumění),                                                                                                                                      - pracovní činnosti (ptáčci z vlny);
  • 14:00 - 15:00 - pobyt venku u ŠD (hry na sněhu); 
  • 15:00 - předání žáků přihlášených na kroužek keramiky;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí                                              

středa  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí, výtvarné                                            činnosti (omalovánka ptáčků u krmítka); 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 14:00 - přírodovědné činnosti (ptáci u krmítek),                                                                                    - poznávací činnosti (kvízy a rébusy atd.);                                                                                     - pracovní činnosti (ptáčci z vlny);                              
  • 14:00 - 15:00 - pobyt venku u ŠD (hry na sněhu); 
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

čtvrtek  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd; přechod ze ŠJ do družiny ;
  • 12.30 - 13:00 - aktivity dle výběru dětí, odchod dětí přihlášených na kroužek veselé vědy;
  • 13:00 - 14:00 - pobyt venku u ŠD (hry na sněhu);  
  • 14:00 - 15:00 - pracovní činnosti (pečení citronové buchty);
  • 15:00 - předání žáků přihlášených na kroužek keramiky;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

pátek  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:15 - pracovní činnosti (ptáčci z vlny);
  • 13:15 - 15:00 - vycházka
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

Mgr. Romana Bornová, vychovatelka ŠD, tel. 725 985 594

 

TÝDENNÍ PLÁN I. ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ  DRUŽINY

OD 15. LEDNA DO 19. LEDNA 2024 

téma: "GRÓNSKÁ ZEM" 

pondělí  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, stolní desková hra (Párty tučňáčků); 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:00 - poznávací činnosti (pohádka Učenliví tučňáci); 
  • 13:00 - odchod žáků přihlášených na kroužek angličtiny;
  • 13:00 - 14:00 - výtvarné činnosti (Eskymák - kolorovaná kresba);
  • 14:00 - 15:00 - pobyt na školní zahradě (hry na sněhu); 
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

úterý 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí, pracovní činnosti                            (postavičky z krepového papíru); 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 14:00 - hudební činnosti (Grónská písnička);                                                                                          - pracovní činnosti (grónská zem - postavičky z krepového papíru);
  • 14:00 - 15:00 - pobyt venku u ŠD (hry na sněhu); 
  • 15:00 - předání žáků přihlášených na kroužek keramiky;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí                                              

středa  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí, výtvarné                                            činnosti (omalovánka grónské země); 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 14:00 - přírodovědné činnosti (pokusy se vzduchem),                                                                          - poznávací činnosti (hledej cestu, sestav slovo atd.);                               
  • 14:00 - 15:00 - vycházka
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

čtvrtek  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd; přechod ze ŠJ do družiny ;
  • 12.30 - 13:00 - aktivity dle výběru dětí, odchod dětí přihlášených na kroužek veselé vědy;
  • 13:00 - 14:00 - pobyt venku u ŠD (počítací tajenka, hry na sněhu);  
  • 14:00 - 15:00 - pracovní činnosti (vafle);
  • 15:00 - předání žáků přihlášených na kroužek keramiky;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

pátek  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:15 - výtvarné činnosti (kreslení tučňáka) ; 
  • 13:15 - 15:00 - vycházka
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

Mgr. Romana Bornová, vychovatelka ŠD, tel. 725 985 594

 

TÝDENNÍ PLÁN I. ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ  DRUŽINY

OD 8. LEDNA DO 12. LEDNA 2024 

téma: "SNĚHULÁČKU, MŮJ PANÁČKU" 

pondělí  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, pracovní činnosti (sněhulák ze sklenice); 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:00 - přírodovědné činnosti (pokusy s vodou v mrazu); 
  • 13:00 - odchod žáků přihlášených na kroužek angličtiny;
  • 13:00 - 14:00 - pracovní činnosti (sněhulák ze sklenice);
  • 14:00 - 15:00 - pobyt na školní zahradě (hry na sněhu); 
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

úterý 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí, křížovka o zimních                            sportech; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 14:15 - přírodovědné činnosti (vyhodnocení pokusů s vodou),                                                          - jazykové činnosti (pohádka Dva sněhuláci);                                                                              - pracovní činnosti (sněhulák ze sklenice);
  • 14:15 - 15:00 - pobyt venku u ŠD (hry na sněhu); 
  • 15:00 - předání žáků přihlášených na kroužek keramiky;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí                                              

středa  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí, výtvarné                                            činnosti (skládanka - sněkuláčci); 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 14:00 - poznávací činnosti (hledej rozdíly, co je na obrázku atd.);                                                      - výtvarné činnosti (sněhulák - tisk temperou)
  • 14:00 - 15:00 - vycházka
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

čtvrtek  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd; přechod ze ŠJ do družiny ;
  • 12.30 - 13:00 - aktivity dle výběru dětí, odchod dětí přihlášených na kroužek veselé vědy;
  • 13:00 - 14:00 - pobyt venku u ŠD (hry na sněhu);  
  • 14:00 - 15:00 - pracovní činnosti (tousty);
  • 15:00 - předání žáků přihlášených na kroužek keramiky;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

pátek  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:30 - pracovní činnosti (dokončení rozdělaných prací) ; 
  • 13:30 - 15:00 - vycházka
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

Mgr. Romana Bornová, vychovatelka ŠD, tel. 725 985 594

 

TÝDENNÍ PLÁN I. ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ  DRUŽINY

OD 3. LEDNA DO 6. LEDNA 2024 

téma: "Nový rok; tříkráloví koledníci" 

středa  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, výtvarné činnosti (novoročenka s                                        prasátkem);  
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:15 - poznávací činnosti (nový rok, přání do nového roku, měsíce v roce);
  • 13:15 - 14:15 - pracovní činnosti (kominíček pro štěstí);
  • 14:15 - 15:00 - pobyt venku
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

čtvrtek  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd; přechod ze ŠJ do družiny ;
  • 12.30 - 13:00 - aktivity dle výběru dětí, odchod dětí přihlášených na kroužek veselé vědy;
  • 13:00 - 14:15 - výtvarné činnosti (čtyřlístky - tisk);
  • 14:15 - 15:00 - pobyt venku
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

pátek  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, výtvarné činnosti - tříkrálové                                                loutky; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:30 - pracovní činnosti (královská koruna) ; 
  • 13:30 - 15:00 - vycházka
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

Mgr. Romana Bornová, vychovatelka ŠD, tel. 725 985 594

 

PROVOZ ŠKOLNÍ  DRUŽINY JE BĚHEM VÁNOČNÍCH PRÁZDNIN PŘERUŠEN

 

 

TÝDENNÍ PLÁN I. ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ  DRUŽINY

OD 18. PROSINCE DO 22. PROSINCE 2023 

téma: "Vánoce" 

pondělí  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, pracovní činnosti (vánoční skřítek); 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:00 - hudební a výtvarné činnosti (písnička Rolničky, rolničky; stromeček -                                 "olejová fantazie"), ; 
  • 13:00 - odchod žáků přihlášených na kroužek angličtiny;
  • 13:00 - 14:00 - pracovní činnosti (vánoční skřítek); 
  • 14:00 - 15:00 - pobyt na školní zahradě - hry na sněhu; 
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

úterý 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, pracovní činnosti (vánoční skřítek); 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 14:30 - výtvarné činnosti (rolničky - malba na fólii);                                                                              - poznávací činnosti (vánoční sudoku, luštěnky);                                                                        - přírodovědné činnosti (pokus tančící hrozinky),                                                                        - pracovní činnosti (vánoční skřítek); 
  • 14:30 - 15:00 - pobyt venku
  • 15:00 - předání žáků přihlášených na kroužek keramiky;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí                                              

středa  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, pracovní činnosti (vánoční skřítek);  
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:15 - poznávací činnosti (vánoční zvyky - jablíčka, obdarování zvířátek,                                          barborky, házení střevícem, lití olova);
  • 13:15 - 15:00 - vycházka ke krmelci 
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

čtvrtek  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd; přechod ze ŠJ do družiny ;
  • 12.30 - 13:00 - aktivity dle výběru dětí, odchod dětí přihlášených na kroužek veselé vědy;
  • 13:00 - 14:00 - vycházka;  
  • 14:00 - 15:00 - výtvarné činnosti (kapřík - práce s barev. papírem),                                                                - poznávací činnosti (vánoční sudoku, luštěnky);
  • 15:00 - předání žáků přihlášených na kroužek keramiky;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

pátek  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 14:30 - vánoční besídka (veselé hry a soutěže) ; 
  • 14:30 - 15:00 - pobyt venku (hry na sněhu); 
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

Mgr. Romana Bornová, vychovatelka ŠD, tel. 725 985 594

 

TÝDENNÍ PLÁN I. ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ  DRUŽINY

OD 11. PROSINCE DO 15. PROSINCE 2023 

téma: "Vánoce" 

pondělí  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, výtvarné činnosti (výzdoba ŠD - papírové                            řetězy a stromečky); 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:00 - poznávací činnosti ((vánoční zvyky v cizích zemích); 
  • 13:00 - odchod žáků přihlášených na kroužek angličtiny;
  • 13:00 - 14:00 - výtvarné činnosti (výzdoba ŠD - papírové řetězy a stromečky); 
  • 14:00 - 15:00 - pobyt na školní zahradě - hry na sněhu; 
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

úterý 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 14:30 - poznávací činnosti (pohádka o sněhuláčkovi);                                                                           - vývarné a poznávací činnosti (kolorovaná kresba - kapřík; PC - Déčko -                               advent - hry);
  • 14:30 - 15:00 - pobyt venku u ŠD
  • 15:00 - předání žáků přihlášených na kroužek keramiky;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí                                              

středa  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 14:30 - pracovní činnosti (výroba svícnů);
  • 14:30 - 15:00 - pobyt venku u školní družiny
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

čtvrtek  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd; přechod ze ŠJ do družiny ;
  • 12.30 - 13:00 - aktivity dle výběru dětí, odchod dětí přihlášených na kroužek veselé vědy;
  • 13:00 - 14:00 - vycházka;  
  • 14:00 - 15:00 - pracovní činnosti (linecké cukroví);
  • 15:00 - předání žáků přihlášených na kroužek keramiky;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

pátek  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 14:00 - pracovní činnosti (dokončení rozdělaných prací) ; 
  • 14:00 - 15:00 - pobyt venku (hry na sněhu); 
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

Mgr. Romana Bornová, vychovatelka ŠD, tel. 725 985 594

 

TÝDENNÍ PLÁN I. ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ  DRUŽINY OD 20. LISTOPADU DO 24. LISTOPADU 2023 

téma: "Vesmír" 

pondělí  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:00 - poznávací činnosti (povídání si o vesmíru);
  • 13:00 - odchod žáků přihlášených na kroužek angličtiny;
  • 13:00 - 14:00 - pracovní činnosti (mimozemšťánci z bambulí); 
  • 14:00 - 15:00 - pobyt na školní zahradě
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

úterý 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 15:00 - nepřítomnost Mgr. Bornové - aktivity dle výběru zastupujícího pedagoga;
  • 15:00 - předání žáků přihlášených na kroužek keramiky;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí                                              

středa  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 15:00 - nepřítomnost Mgr. Bornové - aktivity dle výběru zastupujícího pedagoga;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

čtvrtek  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd; přechod ze ŠJ do družiny ;
  • 12.30 - 13:00 - aktivity dle výběru dětí, odchod dětí přihlášených na kroužek veselé vědy;
  • 13:00 - 15:00 - nepřítomnost Mgr. Bornové - aktivity dle výběru zastupujícího pedagoga;
  • 15:00 - předání žáků přihlášených na kroužek keramiky;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

pátek  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 15:00 - nepřítomnost Mgr. Bornové - aktivity dle výběru zastupujícího pedagoga;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

Mgr. Romana Bornová, vychovatelka ŠD, tel. 725 985 594

TÝDENNÍ PLÁN I. ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ  DRUŽINY OD 20. LISTOPADU DO 24. LISTOPADU 2023 

téma: "Vesmír" 

pondělí  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:00 - poznávací činnosti (povídání si o vesmíru);
  • 13:00 - odchod žáků přihlášených na kroužek angličtiny;
  • 13:00 - 14:00 - pracovní činnosti (mimozemšťánci z bambulí); 
  • 14:00 - 15:00 - pobyt na školní zahradě
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

úterý 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 15:00 - nepřítomnost Mgr. Bornové - aktivity dle výběru zastupujícího pedagoga;
  • 15:00 - předání žáků přihlášených na kroužek keramiky;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí                                              

středa  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 15:00 - nepřítomnost Mgr. Bornové - aktivity dle výběru zastupujícího pedagoga;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

čtvrtek  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd; přechod ze ŠJ do družiny ;
  • 12.30 - 13:00 - aktivity dle výběru dětí, odchod dětí přihlášených na kroužek veselé vědy;
  • 13:00 - 15:00 - nepřítomnost Mgr. Bornové - aktivity dle výběru zastupujícího pedagoga;
  • 15:00 - předání žáků přihlášených na kroužek keramiky;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

pátek  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 15:00 - nepřítomnost Mgr. Bornové - aktivity dle výběru zastupujícího pedagoga;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

Mgr. Romana Bornová, vychovatelka ŠD, tel. 725 985 594

 

TÝDENNÍ PLÁN I. ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ  DRUŽINY OD 20. LISTOPADU DO 24. LISTOPADU 2023 

téma: "Vesmír" 

pondělí  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:00 - poznávací činnosti (povídání si o vesmíru);
  • 13:00 - odchod žáků přihlášených na kroužek angličtiny;
  • 13:00 - 14:00 - pracovní činnosti (mimozemšťánci z bambulí); 
  • 14:00 - 15:00 - pobyt na školní zahradě
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

úterý 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 15:00 - nepřítomnost Mgr. Bornové - aktivity dle výběru zastupujícího pedagoga;
  • 15:00 - předání žáků přihlášených na kroužek keramiky;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí                                              

středa  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 15:00 - nepřítomnost Mgr. Bornové - aktivity dle výběru zastupujícího pedagoga;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

čtvrtek  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd; přechod ze ŠJ do družiny ;
  • 12.30 - 13:00 - aktivity dle výběru dětí, odchod dětí přihlášených na kroužek veselé vědy;
  • 13:00 - 15:00 - nepřítomnost Mgr. Bornové - aktivity dle výběru zastupujícího pedagoga;
  • 15:00 - předání žáků přihlášených na kroužek keramiky;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

pátek  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 15:00 - nepřítomnost Mgr. Bornové - aktivity dle výběru zastupujícího pedagoga;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

Mgr. Romana Bornová, vychovatelka ŠD, tel. 725 985 594

 

TÝDENNÍ PLÁN I. ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ  DRUŽINY OD 13. LISTOPADU DO 17. LISTOPADU 2023 

téma: "Listopade, listopade" 

pondělí  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:00 - poznávací činnosti (proč opadává listí ze stromů);
  • 13:00 - odchod žáků přihlášených na kroužek angličtiny;
  • 13:00 - 14:00 - pracovní činnosti (stromečky z korálků); 
  • 14:00 - 15:00 - pobyt na školní zahradě
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

úterý 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 14:00 - literární činnosti (četba a převyprávění pověsti o lesním skřítkovi);                                      - vývarné činnosti (otisky listů);
  • 14:00 - 15:00 - vycházka
  • 15:00 - předání žáků přihlášených na kroužek keramiky;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí                                              

středa  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:15 - pracovní činnosti (stromečky z korálků); 
  • 13:15 - 14:00 - vycházka;
  • 14:00 - 15:00 - pracovní činnosti (perník s jablíčky)
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

čtvrtek  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd; přechod ze ŠJ do družiny ;
  • 12.30 - 13:00 - aktivity dle výběru dětí, odchod dětí přihlášených na kroužek veselé vědy;
  • 13:00 - 15:00 - výjezd autobusem směr Maxov - zpět vycházka;  
  • 15:00 - předání žáků přihlášených na kroužek keramiky;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

pátek  

  • státní svátek

Mgr. Romana Bornová, vychovatelka ŠD, tel. 725 985 594

 

TÝDENNÍ PLÁN I. ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ  DRUŽINY OD 6. LISTOPADU DO 10. LISTOPADU 2023 

téma: "Svatý Martin" 

pondělí  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:00 - poznávací činnosti (legenda o sv. Martinovi, skupinová skládanka husy);
  • 13:00 - odchod žáků přihlášených na kroužek angličtiny;
  • 13:00 - 14:00 - výtvarné činnosti (koníček sv. Martina); 
  • 14:00 - 15:00 - pobyt na školní zahradě
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

úterý 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 14:00 - literární činnosti (četba a převyprávění pověsti O bezhlavém rytíři);                                    - vývarné a poznávací činnosti (vymalovánky, hledej rozdíly na obrázku);
  • 14:00 - 15:00 - vycházka
  • 15:00 - předání žáků přihlášených na kroužek keramiky;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí                                              

středa  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:00 - převlečení, příprava na stopovanou; 
  • 13:00 - 15:00 - stopovaná (o konících)
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

čtvrtek  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd; přechod ze ŠJ do družiny ;
  • 12.30 - 13:00 - aktivity dle výběru dětí, odchod dětí přihlášených na kroužek veselé vědy;
  • 13:00 - 14:00 - vycházka;  
  • 14:00 - 15:00 - pracovní činnosti (pomazánka z tresčích jater) a výtvarné činnosti                                     (koníček slupovacími barvami); 
  • 15:00 - předání žáků přihlášených na kroužek keramiky;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

pátek  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:30 - výtvarné činnosti (dokončení rozdělaných prací) ; 
  • 13:30 - 15:00 - vycházka
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

Mgr. Romana Bornová, vychovatelka ŠD, tel. 725 985 594

 

TÝDENNÍ PLÁN I. ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ  DRUŽINY OD 29. ŘÍJNA DO 3. LISTOPADU 2023 

téma: "Halloween" 

pondělí  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:00 - výtvarné činnosti (malba slupovacími barvami - dýně);
  • 13:00 - odchod žáků přihlášených na kroužek angličtiny;
  • 13:00 - 14:00 - výtvarné činnosti (halloweenské vymalovánky); 
  • 14:00 - 15:00 - pobyt na školní zahradě
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

úterý 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 14:00 - literární činnosti (četba a převyprávění pověsti O bezhlavém rytíři);                                    - vývarné a poznávací činnosti (halloweenské sudoku, vymalovánky);
  • 14:00 - 15:00 - vycházka
  • 15:00 - předání žáků přihlášených na kroužek keramiky;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí                                              

středa  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:00 - převlečení, příprava na "exkurzi" ; 
  • 13:00 - 15:00 - exkurze na farmu k panu Zdeňkovi (odjezd autobusem v 13:01 hodin od                            školy, návrat autobusem tamtéž v 14:59 hodin, potom do družiny; 
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

čtvrtek  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd; přechod ze ŠJ do družiny ;
  • 12.30 - 13:00 - aktivity dle výběru dětí, odchod dětí přihlášených na kroužek veselé vědy;
  • 13:00 - 14:00 - "dušičková" vycházka;  
  • 14:00 - 15:00 - pracovní činnosti a přírodovědné činnosti ("vaření" - slepované piškoty;                            pokusy s hořením); 
  • 15:00 - předání žáků přihlášených na kroužek keramiky;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

pátek  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:30 - výtvarné a poznávací činnosti (dýně z písmenek) ; 
  • 13:30 - 15:00 - vycházka
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

Mgr. Romana Bornová, vychovatelka ŠD, tel. 725 985 594

 

TÝDENNÍ PLÁN I. ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ  DRUŽINY OD 23. ŘÍJNA DO 27. ŘÍJNA 2023 

téma: "Není drak jako drak" 

pondělí  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, výtvarné činnosti (drak - malba na folii slupovacími barvami); 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:00 - literární činnosti (četba a převaprávění pohádky Za humny je drak);
  • 13:00 - odchod žáků přihlášených na kroužek angličtiny;
  • 13:00 - 14:00 - výtvarné činnosti (drak - malba na folii slupovacími barvami); 
  • 14:00 - 15:00 - pobyt na školní zahradě
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

úterý 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 13:00 - literární činnosti (četba a převaprávění pohádky Za humny je drak);
  • 13:00 - 14:00 - výtvarné a poznávací činnosti (kresba voskovými pastely - dráček v listí)                         + (plnění zábavných úkolů o dracích); 
  • 14:00 - 15:00 - vycházka
  • 15:00 - předání žáků přihlášených na kroužek keramiky;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí                                              

středa  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:00 - převlečení, příprava na stopovanou ; 
  • 13:00 - 15:00 - stopovaná - (úkoly motivované pohádkou Za humny je drak);
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

čtvrtek  

  • podzimní prázdniny - provoz školní družiny přerušen pro nízký zájem ze strany rodičů;    

pátek  

  • podzimní prázdniny - provoz školní družiny přerušen pro nízký zájem ze strany rodičů.

Mgr. Romana Bornová, vychovatelka ŠD, tel. 725 985 594

 

TÝDENNÍ PLÁN I. ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ  DRUŽINY OD 16. ŘÍJNA DO 20. ŘÍJNA 2023 

téma: "Není drak jako drak" 

pondělí  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:00 - výtvarné činnosti (papíroví draci);
  • 13:00 - odchod žáků přihlášených na kroužek angličtiny;
  • 13:00 - 14:00 - pracovní činnosti (pohyblivý drak z kelímků); 
  • 14:00 - 15:00 - pobyt na školní zahradě ( soutěž vlaštovek); 
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

úterý 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 13:30 - literární činnosti (četba a převaprávění pohádky Za humny je drak);
  • 13:30 - 15:00 - vycházka, hledání úkolů (plnění zábavných úkolů o dracích); 
  • 15:00 - předání žáků přihlášených na kroužek keramiky;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí                                              

středa  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:00 - převlečení, příprava na "výlet" ; 
  • 13:00 - 15:00 - stopovaná - (úkoly motivované pohádkou Za humny je drak);
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

čtvrtek  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd; přechod ze ŠJ do družiny ;
  • 12.30 - 13:00 - aktivity dle výběru dětí, odchod dětí přihlášených na kroužek veselé vědy;
  • 13:00 - 14:00 - přírodovědné činnosti - (pobyt venku, pokusy se vzduchem);  
  • 14:00 - 15:00 - pracovní činnosti (tousty); 
  • 15:00 - předání žáků přihlášených na kroužek keramiky;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

pátek  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:30 - výtvarné činnosti (omalovánky draků) ; 
  • 13:30 - 15:00 - vycházka do lesa; 
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

Mgr. Romana Bornová, vychovatelka ŠD, tel. 725 985 594

 

TÝDENNÍ PLÁN I. ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ  DRUŽINY OD 9. ŘÍJNA DO 13. ŘÍJNA 2023 

téma: "Do teplých krajů" 

pondělí  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:00 - přírodovědné činnosti (proč někteří ptáčci odlétají do teplých krajin);
  • 13:00 - odchod žáků přihlášených na kroužek angličtiny;
  • 13:00 - 14:00 - výtvarné činnosti (vlaštovka z papíru); 
  • 14:00 - 15:00 - pobyt na školní zahradě ( soutěž vlaštovek); 
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

úterý 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 13:15 - výtvarné činnosti (vlaštovička s bříškem z bambule);
  • 13:15 - 13:30 - příprava a přechod na Cestu pohákovým lesem;  
  • 13:30 - 15:00 - Cesta pohádkovým lesem (plnění zábavných úkolů); 
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí                                              

středa  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:00 - převlečení, příprava na "výlet" ; 
  • 13:00 - 15:00 - odjezd autobusem č. 104 směr Maxov , výstup U Křížku, vycházka                                          směrem k velkému hřišti - podzimní les;
  • 15:00 - předání žáků přihlášených na kroužek keramiky;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

čtvrtek  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd; přechod ze ŠJ do družiny ;
  • 12.30 - 13:00 - aktivity dle výběru dětí, odchod dětí přihlášených na kroužek veselé vědy;
  • 13:10 - 14:00 - pobyt venku s přírodovědným kvízem (poznávání stěhovavých ptáků);  
  • 14:00 - 15:00 - pracovní činnosti (perník s jablky); 
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

pátek  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:30 - výtvarné činnosti - kreslíme vlaštovičky ; 
  • 13:30 - 15:00 - vycházka do lesa; 
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

Mgr. Romana Bornová, vychovatelka ŠD, tel. 725 985 594

 

TÝDENNÍ PLÁN I. ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ  DRUŽINY OD 2. ŘÍJNA DO 6. ŘÍJNA 2023 

téma: "V podzimním lese" 

pondělí  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:00 - poznávací činnosti (rozvoj fantazie - Lexikon strašidýlek);
  • 13:00 - 14:00 - pobyt na školní zahradě - hra "samá voda - přihořívá"; 
  • 14:00 - 15:00 - výtvarné činnosti (vystřihovánky lesních zvířat a strašidýlek);
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

úterý 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 13:10 - výtvarné činnosti (vystřihovánky lesních zvířat a strašidýlek);
  • 13:10 - 14:00 - pobyt venku u vilky - "dřevěná" honička;  
  • 14:00 - 15:00 - pracovní činnosti (lesní divadýlko); 
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí                                              

středa  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:00 - převlečení, příprava na "výlet" ; 
  • 13:00 - 15:00 - odjezd autobusem č. 104 směr Maxov , výstup U Křížku, vycházka                                          směrem k velkému hřišti - podzimní les;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

čtvrtek  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd; přechod ze ŠJ do družiny ;
  • 12.30 - 13:00 - aktivity dle výběru dětí;
  • 13:10 - 14:00 - pobyt venku (obecní hřiště);  
  • 14:00 - 15:00 - pracovní činnosti (jednohubky s mrkvičkovou pomazánkou); 
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

pátek  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:30 - výtvarné a pracovní činnosti - dokončení rozdělaných prací ; 
  • 13:30 - 15:00 - vycházka do lesa; 
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

Mgr. Romana Bornová, vychovatelka ŠD, tel. 725 985 594

 

TÝDENNÍ PLÁN I. ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ  DRUŽINY OD 25. ZÁŘÍ DO 29. ZÁŘÍ 2023 

téma: "V podzimním lese" 

pondělí  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:00 - literární činnosti (čtení o lesních skřítcích);
  • 13:00 - 15:00 - pěší výlet - autobusem č. 104 směr Horní Lučany (křížek) - zpátky pěšky; 
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

úterý 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;
  • 12:30 - 13:00 - aktivity dle výběru dětí;   
  • 13:00 - 14:00 - pobyt venku (obecní hřiště);  
  • 14:00 - 15:00 - pracovní činnosti (vaření - švestkové knedlíky); 
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí                                              

středa  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 
  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 
  • 12:30 - 13:15 - výtvarné činnosti (lexikon lesních skřítků);
  • 13:15 - 15:00 - pobyt na školním hřišti;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

čtvrtek  

  • státní svátek

pátek  

  • ředitelské volno - z důvodu nedostatečného zájmu (je přihlášeno 7 dětí ze všech tří oddělení) školní družina nebude v provozu

                                                                                               Mgr. Romana Bornová

 

TÝDENNÍ PLÁN I. ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ  DRUŽINY OD 18. ZÁŘÍ DO 22. ZÁŘÍ 2023 

téma: "V podzimním lese" 

pondělí  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 

  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 

  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 

  • 12:30 - 13:00 - výtvarné činnosti (vymalovánky lesních zvířat);

  • 13:00 - 15:00 - autobusem č. 104 směr Horní Lučany (penzion) - pěšky vycházka do lesa -                         sběr hub -  zpět přes Hrachový kopec; 
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

úterý 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 

  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 

  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny;

  • 12:30 - 13:10 - přírodovědné činnosti (vyprávění o lesních zvířátkách);   

  • 13:10 - 14:00 - pobyt venku (u vilky - hra "na veverky a na kuny");  

  • 14:00 - 15:00 - pracovní činnosti (lesní skřítci), výtvarné činnosti - (kdo bydlí                                                v muchomůrce); 
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí                                              

středa  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 

  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 

  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 

  • 12:30 - 13:15 - výtvarné činnosti (lesní skřítci);

  • 13:15 - 15:00 - pobyt na obecním hřišti;

  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

čtvrtek  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 

  • 11:40 - 12:00 - výuku končí 1. třída, pobyt na školním hřišti; 

  • 12:00 - 12:30 - oběd; přechod ze ŠJ do družiny ;

  • 13:10 - 13:30 - pracovní činnosti (lesní skřítci); 

  • 13:30 - 15:00 - pobyt venku (stopovaná);       

  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

pátek  

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí; 

  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti; 

  • 12:00 - 12:30 - oběd, přechod ze ŠJ do družiny; 

  • 12:30 - 13:30 - výtvarné a pracovní činnosti - dokončení rozdělaných prací ; 

  • 13:30 - 15:00 - pobyt venku (školní hřiště); 

  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí 

Mgr. Romana Bornová, vychovatelka ŠD, tel. 725 985 594

 

TÝDENNÍ PLÁN I. ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ  DRUŽINY OD 11. ZÁŘÍ DO 15. ZÁŘÍ 2023

téma: "BESIP - jsem chodec"

pondělí 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - oběd;
  • 12:30 - 13:30 - přechod ze ŠJ do družiny, seznamování s provozem ŠD,                                                              aktivity pro vzájemné poznávání;
  • 13:30 - 15:00 - pobyt venku (kopec nad Lindou);
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí         

úterý

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - oběd;
  • 12:30 - 13:30 - přechod ze ŠJ do družiny, seznamování s provozem ŠD,                                                              výtvarné činnosti (poznej, kdo jsem);
  • 13:30 - 15:00 - pobyt venku (obecní hřiště) - honičky s dopravní tematikou;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí                                    

středa 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - oběd;
  • 12:30 - 14:00 - přechod ze ŠJ do družiny, výtvarné činnosti (moje rodina);   
  • 14:00 - 15:00 - pobyt venku (u vilky);
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

čtvrtek 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - oběd;
  • 12:30 - 13:00 - přechod ze ŠJ do družiny, individuální aktivity dětí;
  • 13:00 - 14:00 - pobyt venku (školní zahrada); 
  • 13:30 - 15:00 - vaření - švestky v čokoládě;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

pátek 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - oběd;
  • 12:30 - 13:30 - přechod ze ŠJ do družiny, dopravní výchova (značky pro chodce);   
  • 13:30 - 15:00 - pobyt venku (vycházka);
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

Mgr. Romana Bornová, vychovatelka ŠD, tel. 725 985 594

 

TÝDENNÍ PLÁN I. ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ  DRUŽINY OD 4. ZÁŘÍ DO 8. ZÁŘÍ 2023

téma: "Pravidla školní družiny určená žákům "

pondělí 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 09:00 - 10:00 - převzetí žáků od třídních učitelů po slavnostním                                                                          zahájení školního roku na školním hřišti, přechod do školní jídelny;
  • 10:00 - 11:00 - klidnější aktivity dle výběru dětí (odpočinek po obědě);
  • 11:00 - 15:00 - pěší výlet směr koupaliště - Zvonkové údolí (nad Frajšicem) - louky                                nad Lindou;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

úterý

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - oběd;
  • 12:30 - 13:30 - přechod ze ŠJ do družiny, seznamování s provozem ŠD,                                                              aktivity dle výběru dětí;
  • 13:30 - 15:00 - pobyt venku (školní hřiště) - honičky s dopravní tematikou;
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí                                    

středa 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - oběd;
  • 12:30 - 13:30 - přechod ze ŠJ do družiny, výtvarné činnosti (malovaná pravidla);   
  • 13:30 - 15:00 - pobyt venku (obecní hřiště);
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

čtvrtek 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - oběd;
  • 12:30 - 13:30 - přechod ze ŠJ do družiny, výtvarné činnosti (malovaná pravidla);   
  • 13:30 - 15:00 - pobyt venku (vycházka);
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

pátek 

  • 06:30 - 07:45 - individuální příchod dětí do ŠD, aktivity dle výběru dětí;
  • 11:40 - 12:00 - pobyt na školním hřišti;
  • 12:00 - 12:30 - oběd;
  • 12:30 - 13:30 - přechod ze ŠJ do družiny, výtvarné činnosti (malovaná pravidla);   
  • 13:30 - 15:00 - pobyt venku (obecní hřiště);
  • 15:00 - 16:10 - aktivity dle individuálního výběru dětí

Mgr. Romana Bornová, vychovatelka ŠD, tel. 725 985 594

 

Základní škola

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Kontakty

ředitelna 488 880 811, 724 341 203 /ŘŠ/, 488 880 812, 602 349 343 /ZŘŠ/

sborovna 488 880 820

družina 725 985 594, 488 880 830 I., 728 892 165 II.

e-mail: skola@zslucany.cz

web: www.zslucany.cz

jídelna 777 741 361

e-mail: sjlucany@seznam.cz